اخبار > بیمارستان خیرساز درگهان ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٦٠٤ 

 تاریخ:يکشنبه ١ خرداد ١٤٠١ 


بیمارستان خیرساز درگهان ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

فرماندار شهرستان قشم گفت: ساختمان بیمارستان محلی شهر درگهان که با مشارکت خیرین در حال ساخت است 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با اعتباری نزدیک به 200 میلیارد ریال تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی در بازدید از  بیمارستان  در حال ساخت شهر درگهان گفت: علاوه بر شهر درگهان، روستاهای هلر، کووه‌ای، گیاهدان و دیگر روستاهای مسیر لافت-درگهان، شهر رمکان و روستاهای اطراف از خدمات این مجموعه درمانی استفاده خواهند کرد.
در این بازدید، نماینده خیر با ارائه گزارشی گفت: برای این مجموعه درمانی ابتدا مجوز درمانگاه درمان بستر صادر شده بود اما در طول پروژه با اضافه شدن بخش های مختلف وضعیت آن ارتقاء پیدا کرد و هم‌اکنون از طرف تیم نظارت دانشگاه علوم پزشکی به این مجموعه عنوان بیمارستان محلی اطلاق می‌شود.
سید یعقوب دریانورد ادامه داد: طبق توافقنامه امضاء شده با دانشگاه علوم پزشکی احداث ساختمان درمانی و خانه پزشک بر عهده خیرین و تامین تجهیزات پزشکی و کادر درمانی بر عهده دانشگاه قرار دارد.
او اظهار کرد: بیمارستان محلی شهر درگهان با ۲ هزار و ۵۷۰ مترمربع زیر بنا شامل اورژانس، آزمایشگاه، کلینیک‎‌های تخصصی، رادیولوژی، زایشگاه، دندان پزشکی و اتاق عمل است و یک هزار مترمربع فضای خانه پزشک نیز پیش بینی شده است.
دریانورد افزود: برای این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی تاکنون ۱۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است و اعتبار کلی مورد نیاز برای اتمام این پروژه را ۲۰۰ میلیارد ریال می باشد.

او همچنین به مشکلات حقوقی پیرامون زمین بیمارستان با سازمان منطقه آزاد در دوره گذشته اشاره و اظهار امیدواری کرد: در دوره جدید مباحث کاملا رفع شود.


.انتهای پیام


خروج