يکشنبه ٠٥ تير ١٤٠١
اخبار > روابط عمومی ها شرایط حاکم بر کشور را برای مردم تشریح کنند/35روابط عمومی در قشم تقدیر شدند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٦٤٦ 

 تاریخ:سه شنبه ٣ خرداد ١٤٠١ 


روابط عمومی ها شرایط حاکم بر کشور را برای مردم تشریح کنند/35روابط عمومی در قشم تقدیر شدند

فرماندار شهرستان قشم گفت: تشکیل شبکه روابط عمومی های شهرستان و انسجام خبری زمینه فهم واقعی شرایط و آرامش عمومی و تسهیل اجرای برنامه ها را فراهم می سازد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمد حسینی در آیین تقدیر از ۳۵ روابط عمومی ادارات، نهادها و سازمان های مستقر در شهرستان، افزود: وظیفه مهم شما در شرایط کنونی پالایش ذهن مردم از ناراستی ها و موج اخبار ناصحیح و گمراه کننده است.
او دهان، چشم و گوش را درگاه ورود به اذهان توصیف و تولید خبر پاک و موثر را وظیفه روابط عمومی ذکر کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان قشم با بیان این نکته که کار روابط عمومی ها در زمره جهاد تبیین و بسیار حساس است از مدیران شهرستان خواست: با شناخت جایگاه ویژه روابط عمومی، زمینه و ابزار فعالیت آنان را بیش از پیش فراهم کنند.

فرماندار شهرستان قشم در بخش نخست سخنان خود ضمن گرامیداشت سالروز آزادی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی با حادثه تلخ روز گذشته شهر آبادان هم اشاره و آن را نتیجه بی تدبیری عافیت طلبان ارزیابی کرد.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.