يکشنبه ٠٥ تير ١٤٠١
اخبار > فرماندار قشم به عنوان رییس شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت منصوب شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٥٤٣ 

 تاریخ:شنبه ١٧ ارديبهشت ١٤٠١ 


فرماندار قشم به عنوان رییس شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت منصوب شد

فرماندار شهرستان قشم به عنوان رییس شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و هم‌چنین رییس ستاد هماهنگی و پشتیبانی راهیان نور شهرستان منصوب شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم با صدور حکمی از سوی مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان، محمد محمدحسینی به عنوان رییس شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت منصوب شد.

در این حکم آمده‌است: امید است با اتکا به خداوند متعال و پیروی از منویات امام راحل و شهیدان هشت سال دفاع مقدس با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌های استانی در جهت اجرایی نمودن جلسات شورای شهرستانی در راستای تحقق سیاست‌های کلان مقام معظم رهبری و آیین‌های ابلاغی از سوی دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت موفق و موید باشید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.