يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩
اخبار > تغییر ساعت کار اداری مراکز دولتی و غیر دولتی هرمزگان به دلیل گرمای هوا/*۲۶ لغایت ۲۸خرداد از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۲*


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٠٧٥ 

 تاریخ:1398/03/26 


تغییر ساعت کار اداری مراکز دولتی و غیر دولتی هرمزگان به دلیل گرمای هوا/*۲۶ لغایت ۲۸خرداد از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۲*

 

 

 

 


سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از تغییر ساعت کار اداری مراکز دولتی و غیر دولتی استان هرمزگان از ۲۶ تا ۲۸ خرداد به دلیل گرمای هوا خبر داد.
نازنین شیبانی با صدور اطلاعیه ای خطاب به سازمان ها، ادارات کل، شرکت ها، موسسات دولتی، نهادهای انقلاب اسلامی، موسسات عمومی غیر دولتی، شهرداری ها و موسسات آموزشی گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان و بروز گرمای شدید در استان و به منظور جلوگیری از قطعی احتمالی برق و رعایت حال شهروندان به این وسیله ساعت کار اداری در هرمزگان در *روزهای ۲۶ لغایت ۲۸ خرداد از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۲ خواهد بود.*

وی افزود: ساعات کار بیمارستان ها، مراکز درمانی، خدماتی، امدادرسانی و آتش نشانی نیز به روال سابق است، ضمن آنکه دانشگاه ها و مراکز آموزشی در ایام تابستان دایر نخواهند بود.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی موظف هستند پس از پایان ساعات کار اداری نسبت به صرفه جویی در مصرف برق نظارت داشته باشند و در صورت گزارش عدم رعایت صرفه جویی با دستگاه متخلف برخورد قانونی خواهد شد.
شیبانی گفت: صداو سیمای مرکز خلیج فارس، همکاری لازم درخصوص ترویج فرهنگ صرفه جویی و تشویق مردم به این کار با شرکت برق استان را در دستور کار داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین شرکت توزیع نیروی برق استان به منظور کنترل و نظارت بر مصرف برق صنایع و حوزه های تجاری در دوره زمانی یاد شده تاکید و موارد تخلف را به استانداری گزارش دهد. *روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان*


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.