جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
اخبار > تاکید فرماندار قشم: ارتقاء شبکه ۳g و ۴g غرب جزیره در اولویت شرکت مخابرات قرار گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٠٧٨ 

 تاریخ:1398/03/29 


تاکید فرماندار قشم: ارتقاء شبکه ۳g و ۴g غرب جزیره در اولویت شرکت مخابرات قرار گیرد

 

 

 

 


فرماندار شهرستان قشم گفت: قرار داشتن بیشتر سایت های گردشگری شهرستان در غرب جزیره قشم، تقویت و ارتقاء سریع همراه اول و ۳g و ۴g را ضروری کرده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در دیدار مدیر مخابرات منطقه هرمزگان، تصریح کرد: شبکه مخابرات و اینترنت یکی از نیازهای ضروری زندگی در جوامع کنونی است و مردم جزیره قشم علاوه بر استفاده عمومی برای توسعه اشتغال خواهان ارتقاء خطوط تلفن و اینترنت هستند.

نصری با قدردانی از راه اندازی سایت های همراه اول و اینترنت در روستاهای دفاری و هفت رنگو، توسعه فعالیت مخابرات در اشتغال پایدار و تقویت اقتصاد مقاومتی را حائز اهمیت ذکر نمود.
فرماندار قشم روستای کانی را در نقطه کور ارتباطی ذکر کرد و ادامه داد: ارتقا شبکه در باسعیدو، گوران، سهیلی، زینبی و پی پشت از توابع بخش های حرا و مرکزی جهت تسهیل امور روزانه به عنوان یکی از شاخص های رفاهی و توسعه شغلی با توجه به حضور گسترده گردشگران ضروری است.

نصری با اشاره به برگزاری انتخابات در سالجاری و نیاز گسترده به استفاده از اینترنت به نقش مخابرات در پدافند غیر عامل اشاره و اضافه کرد: اینترنت و مخابرات یکی از ابزارهای مهم و حساس در این حوزه به شمار می رود.
بر اساس این خبر، مدیر مخابرات منطقه هرمزگان که برای بازدید و کنترل پروژه ها به قشم سفر کرده بود با حضور در دفتر علیرضا نصری فرماندار شهرستان با او دیدار و گفت و کرد.
امیر ساحلی یگانه در این دیدار ضمن ابراز آمادگی برای راه اندازی خط تلفن ثابت و پوشش همراه اول در شهر سوزا، اظهار داشت: برای انتقال پهنای باند به جزیره قشم مشکلی وجود ندارد.

او تصریح کرد: ارتقاء خطوط غرب جزیره، نیازمند تامین تجهیزات است که پیگیر آن هستیم.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.