جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
اخبار > پیام فرماندار قشم به مناسبت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨١٨١ 

 تاریخ:1398/04/01 


پیام فرماندار قشم به مناسبت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی

فرماندار شهرستان قشم با صدور پیامی سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره ) و روز اطلاع رسانی دینی را تبریک گفت به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، متن پیام علیرضا نصری به شرح زیر است. ..

 

 

 

 


بسم الله الرحمن الرحیم پروردگار عالم را برای دوراندیشی مردی از تبار نبوت در زمان معاصر شکر گزاریم که با انقلاب بی نظیر خود توانست ارزش های عالی اسلام عزیز را در برابر دو قطب استکباری غرب و شرق به منصه ظهور بگذارد و دنیا را دچار تحولی شگرف نماید. حضرت امام خمینی (ره) با بینش الهی خود در نخستین سال های پیروزی انقلاب با اطمینان از اهمیت تبلیغات و اطلاع رسانی دینی برای مقابله با روش های تخریبی استعمارگران اقدام به تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی نمود و به لطف خدا دست اندرکاران این‌ مجموعه مهم توانستند طی این سال ها به درستی ارزش های اسلامی را به نقاط مختلف جهان معرفی نمایند. استکبار جهانی طی چهل سال گذشته در کنار توطئه های مختلف اعم از ورود مستقیم به جنگ تحمیلی هشت ساله و تحریم های ناجوانمردانه خود علیه کشورمان، با بکارگیری انواع روش های تبلیغاتی تلاش مضاعفی را برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بکار گرفته است اما عملکرد تلاشگران‌ حوزه تبلیغات اسلامی کشورمان ترفند دشمنان را نقش بر آب کرده است. اینجانب لازم می دانم‌ ضمن تبریک سالروز فرمان حضرت امام خمینی( ره ) مبنی بر تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز اطلاع رسانی دینی از خدمات کارگزاران این عرصه مهم فرهنگ اسلامی به ویژه از خدمات ارزنده رئیس محترم اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم و‌ همکارانشان برای همه تلاش های بی منتی که در جهت مقابله با توطئه های دشمنان ارائه نموده اند تشکر و از پیشگاه قادر بی همتا برای همه آنان آرزوی موفقیت روز افزون نمایم. علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم یکم تیر یکهزار و سیصد و نود و هشت.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.