چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩
اخبار > فرماندار قشم: فعالیت مسئولان در راستای تحقق مطالبات مردم با جدیت بیشتری دنبال می شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١٦٥ 

 تاریخ:1398/06/09 


فرماندار قشم: فعالیت مسئولان در راستای تحقق مطالبات مردم با جدیت بیشتری دنبال می شود

 

 

 

 


فرماندار شهرستان قشم گفت: افتتاح و کلنگ زنی مجموعه ای از پروژه های عمرانی، آموزشی، اشتغالزایی در هفته دولت، گوشه ای از فعالیت های کارگزاران دولت در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان بوده و در ادامه راه این اقدامات با جدیت بیشتری ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری طی سخنانی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه اهل سنت شهر قشم اظهار داشت: ۴۰ طرح در حوزه های بهداشت و درمان، برق، عمران شهری و روستایی، حمل و نقل جاده ای، آموزش و پرورش و نوسازی و تجهیز مدارس، شیلاتی و اشتغالزایی و رونق تولید به مناسبت هفته دولت مورد بهره برداری و کلنگ زنی قرار گرفت.
او مجموع پروژه های هفته دولت را معادل سه هزار میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی، استانی، بخش خصوصی، خیرین و … ذکر کرد.
فرماندار شهرستان قشم در ادامه به ترفندهای دشمنان نظام جمهوری اسلامی اشاره و اضافه کرد: آنچه موجب شکست دشمن در مقابل نظام اسلامی شده، همراهی مردم و اعتماد بی نظیری است که به رهبر معظم انقلاب دارند و بر همین اساس در مقابل تهاجم بیگانه، هرگز خادمین و منصوبان خود را تنها نگذاشته اند.
نصری تاکید کرد: وظیفه دولتمردان و همه کارگزاران نظام در سایر دستگاه ها سرعت بخشیدن به خدمات در جهت رفاه و رضایت مردم و قدردانی از اعتماد آنان می باشد.
او همچنین حمایت ائمه محترم جمعه را ارزشمند خواند و بر حرکت در جهت اجرای نصایح و توصیه های آنان در جهت تحقق مطالبات و نیازهای مردم تاکید نمود.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.