شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩
اخبار > اتمام حجت ستاد تنظیم بازار شهرستان قشم با وارد کنندگان مرغ از خارج استان: اجازه نمی دهیم اضافه قیمت حمل و نقل را از جیب مصرف کننده جبران کنید


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٧٥٩ 

 تاریخ:دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩ 


اتمام حجت ستاد تنظیم بازار شهرستان قشم با وارد کنندگان مرغ از خارج استان: اجازه نمی دهیم اضافه قیمت حمل و نقل را از جیب مصرف کننده جبران کنید

 

 

 

 


معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان قشم گفت: بر اساس رایزنی های انجام شده، شرایط تامین مرغ برای توزیع کنندگان این ماده پروتئینی از سطح استان فراهم است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، مهندس فاروق رحیمی در جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار با نماینده صنف مرغ فروشان افزود: با مرغداری های سطح استان مذاکره شده و هیچ محدودیتی برای تامین این محصول در استان وجود ندارد.

معاون فرماندار شهرستان قشم یادآور شد: با توجه به اینکه مرغداری ها بر اساس ثبت سفارش اقدام به جوجه ریزی و تامین تقاضا می کنند لازم است عاملین توزیع از قبل مقدار مورد نیاز را اعلام کنند.
معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان قشم ضمن قدردانی از همراهی و همکاری صنف مرغ فروشان با ستاد تنظیم بازار تاکید کرد: طبق دستور اکید دکتر نصری فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان، در صورت واردات مرغ از خارج استان، جبران تفاوت قیمت بعهده وارد کننده بوده و همه توزیع کنندگان موظف به عرضه محصول با قیمت مصوب هستند.

ویرایش


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.