دوشنبه ٣١ خرداد ١٤٠٠
اخبار > کسی به قصد سفر به قشم از خانه خارج نشود/ آغاز ممنوعیت تردد به شهرستان قشم همزمان با سراسر کشور


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٩٥٠ 

 تاریخ:سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠ 


کسی به قصد سفر به قشم از خانه خارج نشود/ آغاز ممنوعیت تردد به شهرستان قشم همزمان با سراسر کشور

فرماندار شهرستان قشم گفت: ممنوعیت ورود و خروج ۵ روزه در همه شهرستان ها با همه رنگ بندی ها اعمال می شود و نیروی انتظامی و دریابانی موظف به برخورد با متخلفین هستند.

 

 

 

 


دکتر علیرضا نصری افزود: ممنوعیت تردد در همه نقاط کشور در راستای قطع زنجیره انتقال کرونا از ساعت ۱۲ امروز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت تا ۱۲ روز شنبه ۲۵ همین ماه به مدت ۵ روز اجرا می شود.

رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان قشم از قشموندان خواست؛ نماز روز عید را در فضای باز و با رعایت فاصله گذاری مناسب و سایر دستور العمل های بهداشتی بجا آورند و از تشکیل هر گونه تجمع، میهمانی و دور همی و دید و بازدید عید خودداری کنند.

فرماندار شهرستان قشم تاکید کرد: ادای نماز عید در خانه یکی از ایمن ترین روش های ممکن در شرایط کنونی است.

او همچنین ضمن قدردانی از همراهی و حسن مشارکت بازاریان، رعایت کامل دستورالعمل ها و تذکر به مراجعین سهل انگار را بار دیگر به آنان یادآور شد.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.