شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩
اخبار > تامین مقدمات جذب مشارکت حداکثری مردم با توجه به محدودیت های کرونایی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٧٩٧ 

 تاریخ:پنج شنبه ٢ بهمن ١٣٩٩ 


تامین مقدمات جذب مشارکت حداکثری مردم با توجه به محدودیت های کرونایی

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری شهرستان قشم گفت: با برنامه ریزی مناسب می توان تاثیر محدودیت های کرونا در برگزاری انتخابات را به حداقل رساند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، مهندس آرش نیرومند افزود: تاکید فرماندار شهرستان بر فضا سازی مناسب و تامین زیر ساخت های لازم برای برگزاری انتخابات سالم و پر شور با توجه به ضرورت رعایت شیوه نامه های کنترل کرونا است و همه برنامه ریزی های انتخاباتی باید با لحاظ شرایط ناشی از وجود کرونا انجام شود.

او تصریح کرد: بررسی راه های استفاده از فضای حقیقی و مجازی برای ایجاد نشاط سیاسی و رایزنی با دستگاه های مختلف برای تامین فضا و امکانات مورد نیاز برگزاری انتخابات بر اساس شیوه نامه های بهداشتی توسط بخشداران، شهرداران و دهیاران پیگیری شود.

مهندس نیرومند ادامه داد: استفاده از تجربه برگزاری انتخابات گذشته برای رفع کاستی ها و تقویت شرایط باید در دستور کار قرار گیرد.
معاون سیاسی فرماندار تاکید کرد: از نیروهای مجرب، توانمند و متعهد برای برگزاری انتخابات دعوت شود.

مهندس نیرومند اظهار امیدواری کرد: مشارکت گسترده اقشار مختلف و برگزاری انتخاباتی پر شور، بصیرت و شعور مردم ولایی و عزت و اقتدار ملی را در چشم ناظرین دو چندان می کند


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.