شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩
اخبار > تامین تقاضای شهرستان، اولویت شرکت سیمان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٨٣٨ 

 تاریخ:پنج شنبه ٢ بهمن ١٣٩٩ 


تامین تقاضای شهرستان، اولویت شرکت سیمان

فرماندار شهرستان قشم بر تامین تقاضای شهرستان به عنوان اولویت اول شرکت سیمان قشم، تاکید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری در جمع بندی جلسه بررسی مشکلات سیمان افزود: صنوف، فعالین حوزه عمرانی و ساختمانی علاوه بر شرکت سیمان قشم‌، سیمان خود را استان و سایر نقاط کشور تامین می کردند که در مقطع کنونی با توجه به کاهش تولید، دچار مشکل شده و تقاضا خرید از سیمان قشم دارند.

او ادامه داد: بر اساس توضیحات مسئولان شرکت سیمان، ظرفیت تولید این شرکت بر اساس تقاضای داخلی تنظیم و مازاد طبق قرار داد به کشورهای متقاضی صادر می شود.

دکتر نصری تصریح کرد: علیرغم همه مسائل به مسئولان شرکت سیمان تاکید کردیم اولویت اول تامین تقاضای شهرستان است و نباید فعالیت های عمرانی، صنفی دچار خلل شوند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.