سه شنبه ٠١ تير ١٤٠٠
سرخط خبرها
تربیت و توسعه منابع انسانی، زیر بنای توسعه پایدار شهری است/ دیدار منتخبین شورای اسلامی شهر با معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری
توسعه زیر ساخت های شهری با همدلی و پیگیری های هماهنگ شورا شتاب می گیرد/ منتخبین شورای اسلامی شهر با معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری دیدار کردند.
از همه روزنه های قانونی ممکن برای ارائه خدمت، استفاده کنید/ منتخبین شورای شهر قشم با معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری دیدار کردند.
تلفیق تجربه و نشاط جوانی، ویژگی منتخبین شورای ششم
اجرای شیوه نامه های بهداشتی در شعب تا پایان انتخابات رصد می شود
پیام دعوت مشترک بخشداران شهرستان قشم از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات
پیام دعوت مشترک فرماندار، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و ائمه جمعه از مردم برای حضور گسترده در انتخابات
فرماندار قشم نتایج آرا شهر قشم را اعلام کرد
فرماندار قشم نتایج آرا شهر سوزا را اعلام کرد
فرماندار قشم نتایج آرا شهر درگهان را اعلام کرد
اخبار > روستاهای قشم در دولت تدبیر و امید متحول شده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٧٦٦ 

 تاریخ:جمعه ٣ ارديبهشت ١٤٠٠ 


روستاهای قشم در دولت تدبیر و امید متحول شده است

فرماندار شهرستان قشم روز جمعه در آیین معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: خدمات شایسته و با ارزش این دوران با وجود تحریم‌های ظالمانه اقتصادی بر کسی پوشیده نیست.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری افزود: در دولت تدبیر و امید روستاهای قشم از نظر زیرساختی و مبلمان روستایی دچار تحول شده است.

وی افزود: با نگاهی کلی به روستاهای جزیره قشم این تفاوت و رشد مشهود است و اخلاص در کار و همدلی باعث این پیشرفت و توسعه شده است.
دکتر نصری ادامه داد: با وجود جنگ نابرابر اقتصادی در تحریم های ظالمانه اقدامات مناسب زیر ساختی در حوزه‌های آب، برق، راه، مبلمان روستایی، اسکله‌های تفریحی و گردشگری قابل تحسین است.

فرماندار قشم تصریح کرد: همکاری و همدلی منطقه آزاد قشم، دهیاری‌ها، بنیاد مسکن و آموزش و پرورش توسعه همه جانبه روستایی و آموزشی را در قشم رقم زده است./ ایرنا


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.