دوشنبه ٣١ خرداد ١٤٠٠
اخبار > کارگران سربازان بی ادعای عرصه تولید و رزمنده خط مقدم جنگ اقتصادی هستند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٨٠٣ 

 تاریخ:سه شنبه ٧ ارديبهشت ١٤٠٠ 


کارگران سربازان بی ادعای عرصه تولید و رزمنده خط مقدم جنگ اقتصادی هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قشم گفت: نقش کارگران به عنوان رزمندگان بی ادعای عرصه تولید و جنگ نابرابر اقتصادی بی بدیل و ارزنده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، آرش نیرومند در جلسه کمیسیون کارگری شهرستان بر پیگیری موارد احتمالی معوقات کارگران و ساماندهی کارگران فصلی تاکید کرد.

مهندس نیرومند همچنین از خدمات یکی از شرکت های فعال تولیدی که در جلسه حضور داشت قدردانی و تلاش های آنان در شرایط تحریم و مشکلات اقتصادی را ستود.
شایان ذکر است: طی یکسال گذشته، کمیسیون کارگری با دعوت از یک یا چند شرکت تولیدی، مسائل این حوزه را با حضور اعضاء کمیسیون، بررسی و از فعالیت آنان تقدیر کرده است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.