سه شنبه ٠١ تير ١٤٠٠
سرخط خبرها
شوق خدمت و سرزندگی روحی، باارزش ترین هدیه‌حضور خادمان حرم رضوی/ سایه خورشید در قشم
تربیت و توسعه منابع انسانی، زیر بنای توسعه پایدار شهری است/ دیدار منتخبین شورای اسلامی شهر با معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری
توسعه زیر ساخت های شهری با همدلی و پیگیری های هماهنگ شورا شتاب می گیرد/ منتخبین شورای اسلامی شهر با معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری دیدار کردند.
از همه روزنه های قانونی ممکن برای ارائه خدمت، استفاده کنید/ منتخبین شورای شهر قشم با معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری دیدار کردند.
تلفیق تجربه و نشاط جوانی، ویژگی منتخبین شورای ششم
اجرای شیوه نامه های بهداشتی در شعب تا پایان انتخابات رصد می شود
پیام دعوت مشترک بخشداران شهرستان قشم از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات
پیام دعوت مشترک فرماندار، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و ائمه جمعه از مردم برای حضور گسترده در انتخابات
فرماندار قشم نتایج آرا شهر قشم را اعلام کرد
فرماندار قشم نتایج آرا شهر سوزا را اعلام کرد
اخبار > هر کشوری که قدردان معلمان خود باشد به سمت موفقیت و پیشرفت خواهد رفت/ تفکر و ابتکار معلمان، چشم انداز توسعه و پیشرفت جامعه را رقم می زند/ آموزش از طریق فضای مجازی نشان داد که آموزش تعطیل شدنی نیست


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٩٢٥ 

 تاریخ:دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٤٠٠ 


هر کشوری که قدردان معلمان خود باشد به سمت موفقیت و پیشرفت خواهد رفت/ تفکر و ابتکار معلمان، چشم انداز توسعه و پیشرفت جامعه را رقم می زند/ آموزش از طریق فضای مجازی نشان داد که آموزش تعطیل شدنی نیست

  فرماندار شهرستان قشم گفت: مطهری به عنوان یک معلم دلسوز، انسانی متفکر و اندیشمند بود و امروز فرزندان ایران عزیز با همت معلمان که سرمایه کشور و ملت هستند برای فردای بهتر کشورمان با کسب علم و دانش، تربیت می‌شوند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری در آیین برخط تقدیر از معلمان نمونه قشم، اظهار داشت: استاد مطهری شخصیتی بود که امام خمینی(ره) از او به عنوان پاره تن خود یاد کرد و رهبری انقلاب هم از  توانمندی‌های برجسته علمی وی به عنوان مبنای فکری نظام نام بردند.

او با تاکید بر اینکه فکر مبتکرانه آموزگاران، چشم‌انداز توسعه و پیشرفت جامعه را رقم می‌زند، تصریح کرد: هر کشوری که قدردان معلمان باشد به سمت موفقیت و پیشرفت خواهد رفت.

فرماندار شهرستان قشم ادامه داد: آموزش از طریق فضای مجازی که الزام آن در دوران کرونایی اتفاق افتاد و وارد دومین سال اجرای آن هستیم، نشان داد که آموزش به هیچ وجه تعطیل بردار نیست و در هر شرایطی مردم به ویژه جوانان و نوجوانان باید از تحصیل علم بهره ببرند.
او یادآور شد: در دوران سخت کرونایی، مجاهدت مخلصانه و مؤمنانه با تلاش معلمان شکل گرفت و آموزش علم از طریق فضای مجازی به فرزندان ایران زمین منتقل شد.

دکتر نصری با تاکید بر اینکه ما نباید از قافله علم آموزی از طریق فضای مجازی از دنیا عقب بمانیم، افزود: باید با آسیب شناسی‌ها و رفع ضعف‌ها و موانع بتوانیم از طریق فضای جدید و با خلاقیت آموزگاران تلاشگرمان به بهترین شکل ممکن مباحث علمی را به عاشقان تحصیل منتقل کنیم.
فرماندار قشم گفت: شاید روش آموزش از طریق فضای مجازی در آینده در بخشی موارد جایگزین روش‌های معمول که  بسیار پرهزینه هستند بشود.
او بیان داشت: بحث تکریم معلمان به عنوان پرچمدار آگاهی و دانایی، جهادگران عرصه علم و قلم بسیار مهم و حائز اهمیت است و به نوبه خود از برنامه ریزی برگزاری این آیین تقدیر می‌کنم و به آموزگاران مژده می‌دهم که همه مردم قدردان تلاش بی وقفه شما عزیزان هستند.
برای مشاهده تصاویر به لینک زیر مراجعه کنید
http://qeshm-far.ir/%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%82%d8%b4%d9%85-%d9%87%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1%db%8c-%da%a9%d9%87-%d9%82%d8%af%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%b9%d9%84%d9%85%d8%a7%d9%86/


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.