سه شنبه ٠٣ خرداد ١٤٠١
اخبار > تکمیل واکسن و رعایت شیوه نامه ها، مهم ترین اهرم مقابله با کرونا


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٩٢١ 

 تاریخ:شنبه ١٨ دی ١٤٠٠ 


تکمیل واکسن و رعایت شیوه نامه ها، مهم ترین اهرم مقابله با کرونا

فرماندار شهرستان قشم گفت: دریافت دز تکمیلی واکسن، رعایت شیوه نامه های بهداشتی و استفاده صحیح از واکسن، مطمئن ترین راه پیشگیری از خطر بیماری کرونا است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی در بازدید از مرکز جامع واکسیناسیون شهر قشم افزود: باید از تجربه دو سال گذشته برای پیشگیری و حفاظت در مقابل کرونا استفاده کنیم.
رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان قشم ادامه داد: دولت سیزدهم با برنامه ریزی و پیگیری صحیح توانست واکسن را به میزان مورد نیاز فراهم کند و لازم است مردم از فرصت در دسترس برای حفظ سلامتی خود و اطرافیان استفاده کنند.
فرماندار شهرستان قشم در این بازدید از کادر تزریق و دیگر عوامل مستقر در مرکز قدردانی و تصریح کرد: خدمات تمامی نیروهای بهداشت و درمان و بویژه پزشکان و پرستاران خط مقدم جبهه سلامت و همچنین نیروهای جمعیت هلال احمر در مقاطع مختلف، بسیار ارزشمند و فراموش نشدنی در ذهن مردم قدرشناس به یادگار می ماند.
او یادآور شد: بهترین ابزار قدر شناسی از مدافعان سلامت در شرایط کنونی تکمیل واکسیناسیون، پرهیز از ساده انگاری و جدیت در رعایت شیوه نامه های بهداشتی و استفاده صحیح از ماسک است.
بازدید فرماندار قشم از مرکز جامع واکسیناسیون به اتفاق آرش نیرومند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، محمد جهین بخشدار مرکزی و حمید رضا بهزادی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان انجام شد.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.