يکشنبه ٠٥ تير ١٤٠١
اخبار > دیدار فرماندار قشم با خانواده شهید سرافراز رضایی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٠١٨ 

 تاریخ:يکشنبه ٢٦ دی ١٤٠٠ 


دیدار فرماندار قشم با خانواده شهید سرافراز رضایی

فرماندار و امام جمعه شهرستان قشم به اتفاق مدیر عامل سازمان منطقه آزاد در سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و به مناسبت روز بزرگداشت مادران و همسران شهدا در خانه شهید رضایی حاضر شدند و با پدر و مادر این شهید گرانقدر دیدار کردند.

 

 

 

 


حجت الاسلام والمسلمین حاجبی و افشار فتح الهی در منزل شهید معظم، محمد رضایی با همراهی آرش نیرومند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، محمد جهین بخشدار مرکزی، نرگس بحرینی مدیر بنیاد شهید، محمد صادقی و فرزاد میراب زاده مشاوران امور خانواده شهدا و ایثارگران فرماندار و مدیر عامل و جمعی دیگر از مدیران شهرستانی و سازمان منطقه آزاد انجام شد.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.