يکشنبه ٠٥ تير ١٤٠١
اخبار > در سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و روز ملی تکریم مادران و همسران شهدا؛ فرماندار قشم از مادر شهید دریانورد درگهانی تجلیل کرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٠٥٢ 

 تاریخ:دوشنبه ٢٧ دی ١٤٠٠ 


در سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و روز ملی تکریم مادران و همسران شهدا؛ فرماندار قشم از مادر شهید دریانورد درگهانی تجلیل کرد

فرماندار شهرستان قشم با حضور در خانه مادر شهید محمد دریانورد درگهانی ضمن دیدار و گفت و گو با این بانوی مومنه از همت و اراده و صبر و پایداری او در همراهی با ارزش های اسلامی تجلیل کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی روز دوشنبه با همراهی محمد جهین بخشدار مرکزیگ نرگس بحرینی مدیر بنیاد شهید و حسین دیرباز مدیر آموزش و پرورش با اهدا لوح سپاس از مادر شهید محمد دریانورد درگهانی تقدیر کرد.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.