يکشنبه ٠٥ تير ١٤٠١
اخبار > افتتاح زمین ورزشی در رمکان با اعتبار ۹ میلیارد ریال


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٣٥٤ 

 تاریخ:شنبه ١٠ ارديبهشت ١٤٠١ 


افتتاح زمین ورزشی در رمکان با اعتبار ۹ میلیارد ریال

فرماندار شهرستان قشم گفت: زمین ورزشی شهر رمکان از توابع بخش مرکزی شهرستان با اعتبار ۹ میلیارد ریال به بهره برداری رسید

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی شامگاه شنبه زمین ورزشی چند منظوره  شهر رمکان را با مساحت ۳۳۰۰ مترمربع شامل زمین چمن مصنوعی، سکوی تماشگران، سرویس بهداشتی، دوش و آبسردکن افتتاح کرد.
محمد حسینی گفت: مشارکت شهرداری ها و جذب منابع متعدد پیرامونی در تامین زیر ساخت های ورزشی، آموزشی، فرهنگی و عمرانی، شاخص تعیین کننده در ارزیابی توانمندی های مدیران شهری و نشانه مدیریت قوی، پیگیری و تعامل آنان و شوراهای مستقر با بخشداران است.
بر اساس این خبر در آیین افتتاح زمین چمن شهر رمکان که با حضور وحید حمایتی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و محمد جهین بخشدار مرکزی انجام شد، شهردار رمکان در گزارشی کوتاه گفت: زمین ورزشی شهر رمکان شامل زمین چمن مصنوعی و والیبال است.
طاها ابراهیمی ادامه داد: والیبال ساحلی، تنیس و بسکتبال از دیگر رشته هایی است که برای این زمین پیش بینی و زیر ساخت استفاده از آن در یکسال آینده فراهم می شود.
او اعتبار ساخت زمین مذکور را از محل درآمدهای داخلی شهرداری ذکر و اضافه کرد: زمین ورزشی  شهر رمکان در مدت پنج ماه به مرحله افتتاح و بهره برداری رسیده است.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.