دوشنبه ٣١ خرداد ١٤٠٠
آرشیو اخبار


معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار قشم:
از همه روزنه های قانونی ممکن برای ارائه خدمت، استفاده کنید/ منتخبین شورای شهر قشم با معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری دیدار کردند.
منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر قشم با حضور در دفتر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قشم پیرو برنامه ها و الویت های کاری خود به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 ٢٣:١٨ - دوشنبه ٣١ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندار قشم عنوان کرد:
تلفیق تجربه و نشاط جوانی، ویژگی منتخبین شورای ششم
فرماندار شهرستان قشم، تلفیق نیروهای با تجربه و جوان در میان منتخبین شورای شهر قشم را به عنوان ظرفیت ارزشمند ذکر و تصریح کرد: بهره گیری درست از کنار هم قرار گرفتن این دو ویژگی می تواند به انجام کارهای بزرگ در جهت نفع مردم کمک کند.
 ٢٢:٥٦ - دوشنبه ٣١ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات قشم:
اجرای شیوه نامه های بهداشتی در شعب تا پایان انتخابات رصد می شود
در راستای تاکید دکتر نصری فرماندار شهرستان قشم بر رصد شعب اخذ رای و اجرای دقیق شیوه نامه های بهداشتی از شعب سراسر شهرستان بازدید شد.
 ٢١:٠٩ - جمعه ٢٨ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام دعوت مشترک بخشداران شهرستان قشم از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات
بخشداران شهرستان قشم با صدور پیامی مشترک، مردم ولایی شهرستان را به مشارکت گسترده در انتخابات ۲۸ خرداد ( امروز) و اعمال نظر در تعیین مسیر حرکت شهرستان و کشور فراخواندند.
 ٢١:٠٦ - جمعه ٢٨ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام دعوت مشترک فرماندار، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و ائمه جمعه از مردم برای حضور گسترده در انتخابات
در پیام مشترک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، فرماندار شهرستان قشم و امامان اهل سنت  و موقت شیعه قشم بر مشارکت گسترده مردم در انتخابات ۲۸ خرداد تاکید شد
 ٢١:٠٤ - جمعه ٢٨ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.