جمعه ٢٨ مرداد ١٤٠١
اخبار > پنجمین شهردار شهر درگهان معرفی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٩٣١ 

 تاریخ:چهارشنبه ١ تير ١٤٠١ 


پنجمین شهردار شهر درگهان معرفی شد

مراسم معارفه شهردار درگهان با حضور محمد حسینی نماینده عالی دولت و حجت الاسلام والمسلمین دکتر حاجبی امام جمعه شهرستان، صفر صادقی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری، معاونین فرمانداری بخشداران، امام جمعه شهر درگهان و اعضای شورای اسلامی شهر درگهان و کارکنان شهرداری در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، سه دوره سرپرستی شهرداری شهر درگهان، مدیریت مالی شهرداری، مدیریت مالی شرکت حمل و نقل امین، جانشین شهردار، معاونت اداری مالی شهرداری و عضویت شورای اسلامی روستای گیاهدان از جمله تجارب خدمتی عبدالله سرودی است که در این جلسه به عنوان پنجمین شهردار شهر ۱۷ هزاری نفری درگهان معرفی شد.

درگهان که به شهری تجاری و بندری دارای بازارهای متعدد شهره است از توابع بخش مرکزی و در فاصله ۲۰ کیلومتری از مرکز شهرستان قرار دارد و سالانه پذیرای جمع زیادی مسافر و گردشگر است که حین سفر به شهرستان پر جاذبه قشم بازدید و خرید از مجتمع های تجاری این شهر از برنامه های ثابت سفر آنان است.

تعداد قابل توجهی از اهالی این شهر بندری البته به صیادی هم هم مَشغول هستند و بر اساس آمار اعلامی اداره شیلات نزدیک ۶۰۰ صیاد و افزون بر ۸۰ فروند قایق و ۴۷ لنج در اسکله صیادی این بندر فعالیت دارند.

۱۶ مجتمع تجاری و بازار و ۱۰ بانک در این شهر فعالیت دارند.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.