جمعه ٢٨ مرداد ١٤٠١
اخبار > اینجا قشم است خدمت بدون تشریفات


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٠٠٨ 

 تاریخ:يکشنبه ٥ تير ١٤٠١ 


اینجا قشم است خدمت بدون تشریفات

پایگاه خبری چل بیم نوشت..

 

 

 

 
فرماندار ، بخشدار مرکزی و معاون عمرانی فرمانداری شهرستان قشم بدون تشریفات و کت شلوار پوشی‌های رایج، در گرماگرم شرجی و آفتاب سوزان خطه جنوب روند خدمتگزاری به مردم جزیره لارک را از نزدیک مورد بازدید قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمد حسینی روز یکشنبه با حضور میدانی در لارک و بازدید از طرح های نیمه تمام این جزیره دستورات لازم را به بخشدار، شورا و دهیار برای پیگیری و تکمیل طرح های باقی مانده با قید فوریت صادر کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قشم با حضور در جزیره لارک بر آخرین اقدامات انجام شده درباره نصب ۲ دستگاه دیزل ژنراتور خریداری شده از محل اعتبارات سفر رییس بنیاد مستضعفان، اجرای فوندانسیون سوله در این نیروگاه، خرید و ارسال ۷۰۰ متر کابل ۳۰۰*۱ و تابلوی برق ccv نظارت و از مساعدت موثر بنیاد پیرامون حل مشکل برق جزیره به عنوان یکی از مهم ترین زیر ساخت های سایر فعالیت ها قدردانی نمود.

فرماندار شهرستان قشم در ادامه این بازدید با حضور در یادمان شهدای گمنام بوستان شهدا که به همت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مشارکت بنیاد مسکن مراحل تکمیل عملیات آن در دست اجرا است بازدید و با قرائت فاتحه به مقام شامخ ۲ شهید گمنام ۱۸ و ۲۰ ساله که در منطقه عملیاتی فاو و جزیره ام الرصاص عراق و در عملیات کربلای چهار به درجه رفیع شهادت نایل شدند، ادای احترام کرد.
محمد حسینی همچنین با حضور در محل احداث پروژه سالن انتظار و سایبان اسکله لارک از آخرین اقدامات انجام شده در ساخت، تجهیز و راه اندازی این اسکله مطلع و از مرحله پایان ساخت سالن مسافربری آن را که از محل هدایای رهبر معظم انقلاب از سوی بنیاد مستضعفان و با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی احداث شده بازدید کرد.

بازدید از مراحل پایانی روشنایی رینگ دور جزیره لارک که با مشارکت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و شرکت توزیع برق استان هرمزگان به مساحت هفت کیلومتر انجام شده و امکان سنجی میدانی انجام لایروبی اسکله که پس از ارزیابی های انجام شده حوضچه آن توسط بنیاد مستضعفان با مشارکت سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی به مرحله اجرا نزدیک شده از دیگر برنامه های سفر نماینده عالی دولت در شهرستان قشم به لارک بود.

محمد حسینی نتیجه پیگیری های مهندس دوستی و تلاش دستگاه ها ونهادهایی که پیگیر اجرای طرح های عمرانی، زیر ساختی در لارک هستند را موجب رونق و توسعه جزیره و شایسته تقدیر ذکر کرد.
بازدید بدون تشریفات «محمد محمدحسینی» فرماندار شهرستان قشم از جزیره لارک با همراهی «وحید حمایتی» معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و «محمد جهین» بخشدار مرکزی انجام شد.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.