جمعه ٢٨ مرداد ١٤٠١
اخبار > فرماندار قشم خواستار تشکیل اندیشکده دانش آموزی در شهرستان شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٠١٤ 

 تاریخ:دوشنبه ٦ تير ١٤٠١ 


فرماندار قشم خواستار تشکیل اندیشکده دانش آموزی در شهرستان شد

فرماندار شهرستان قشم تشکیل اندیشکده دانش‌آموزی در این شهرستان را خواستار شد و گفت: ایجاد پشتوانه علمی لازم برای سیاستگذاری‌ها از مهمترین دستاوردهای تحقق این مهم خواهد بود.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی‌ روز دوشنبه در مراسم اختتامیه هشتیمن جشنواره جوان خوارزمی با بیان این مطلب اظهار داشت: تقویت اندیشکده‌ها در سایر حوزه‌ها از دیگر ثمره‌های وجود اندیشکده دانش‌آموزی است.
او افزود: استعدادسنجی دانش‌آموزان باید با تمرکز بیشتری بر اقلیم و جغرافیا صورت گیرد و دانش‌آموزان مستعد تمام شهرستان در برنامه‌ها دیده شوند.
فرماندار شهرستان قشم تصریح کرد: «آموزش»، الفبای توسعه است و جوامع بواسطه سرمایه‌گذاری بر آموزش توسعه خواهند یافت.
محمدحسینی‌تختی ادامه داد: آموزش، مقوله‌ای مستمر و توقف‌ناپذیر است و دانش‌آموزان برتر جشنواره جوان خوارزمی در حقیقت ثمره توجه آموزش و پرورش قشم به این مولفه اساسی و تلاش بی‌وقفه این خانواده بزرگ است.
نماینده عالی دولت در شهرستان قشم گفت: شخص فرماندار و مجموعه فرمانداری تمام توان را برای پیگیری حل مسائل و هماهنگی امور به منظور ارتقای کمی و کیفی آموزش و پرورش شهرستان به کار خواهند گرفت.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.