جمعه ٢٨ مرداد ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > نهضت بزرگ آبرسانی در هرمزگان ادامه دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣٠٠٤٥
تاریخ:جمعه ١٠ تير ١٤٠١


نهضت بزرگ آبرسانی در هرمزگان ادامه دارد

استاندار هرمزگان: بهره‌برداری از پروژه آبرسانی به ۴۲ روستا در بخش سندرک میناب نمود بارز تعامل و هم افزایی بین ارکان نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، پروژه آبرسانی به بخش سندرک و با حضور نماینده عالی دولت و فرمانده سپاه امام سجاد (ع)  استان هرمزگان به بهربرداری رسید.
مهدی دوستی با تاکید بر اهمیت آب و آبرسانی در هرمزگان گفت: با بهره برداری این پروژه آبرسانی؛ مردم شریف روستای" نز" و ۴۱ روستای دیگر در بخش سندرک میناب از این نعمت برخوردار شده اند.
دوستی افزود: این خدمت رسانی نمود بارز تعامل و هم  افزایی بین ارکان نظام جمهوری اسلامی در استان هرمزگان است که امروز شاهد آبرسانی در روستاهای محروم استان هرمزگان به طول ۱۳۲۵۰۰ متر با ظرفیت ۶۷۰ متر مکعب حجم مخازن که  ۲۶۸۰ خانوار از آن بهره منده شده اند.
 استاندار هرمرگان با قدردانی از همکاری و همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد (ع) استان، مشارکت بنیاد خیریه حاج اکبر ابراهیمی ؛شرکت آب و فاضلاب هرمزگان ؛ مسئولان محلی و گروه های جهادی منطقه تصریح کرد: دولت سیزدهم مصمم برای رفع مشکلات تنش آبی در استان هرمزگان است و تمام توان ظرفیت خود را برای رفع آن به کار خواهد گرفت.

شماره خبر : ٣٠٠٤٥
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/05/28
بازدید امروز: 1318 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9110446 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 2