جمعه ٢٨ مرداد ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > برگزاری یازدهمین جلسه شورای اداری استان به ریاست استاندار


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣٠٠٥١
تاریخ:جمعه ١٠ تير ١٤٠١


برگزاری یازدهمین جلسه شورای اداری استان به ریاست استاندار

در ادامه جلسه روز گذشته در جهت پیگیری مصوبات سفر استاندار به بخش های مختلف شهرستان‌های استان، یازدهمین جلسه شورای اداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، یازدهمین جلسه شورای اداری استان به ریاست مهدی دوستی، استاندار هرمزگان و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران و بخشداران برگزار شد.
در این جلسه رفع موانع اجرایی طرح‌های توسعه‌ای بخش‌های معدنی،کشاورزی، شیلاتی،فرهنگی، راه، بنادر و پایانه‌های صادراتی، گردشگری، زیرساخت های حمل و نقل مورد بررسی قرار گرفت.
مهدی دوستی استاندار هرمزگان ضمن تشکر از مدیران و فرماندارانی که پیگیر اجرای بموقع پروژه ها هستند گفت: با مطالعه و براساس مطالبات مردم در مسیر توسعه مناطق مختلف استان این تصمیمات گرفته شده است.
مهدی دوستی اجرای پروژه ها براساس زمان تعیین شده را مهم دانست و افزود: همه مصوبات و  خدماتی که به مردم قول داده‌ایم اجرایی خواهد شد و به میزان تاخیر در اجرای به موقع مصوبات از عملکرد مدیر دستگاه‌ مربوطه کسر خواهد شد.
لازم به ذکر است مصوبات جلسات هشتگانه شورای اداری شهرستان‌ها ۴۲۸ مصوبه بوده که ۷۲ مصوبه آن در موعد مقرر اجرا شده و ۲۷۶ مصوبه مهلت اجرا دارند .
جلسات شورای اداری دهم و یازدهم طی دو روز کاری متصل به بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای رفع موانع اجرای  ۸۰ مصوبه به تعویق افتاده اختصاص یافت تا با قید فوریت  عملیات اجرا پیگیری و انجام شود.

شماره خبر : ٣٠٠٥١
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/05/28
بازدید امروز: 1283 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9110411 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 2