اخبار > پنجمین شهردار شهر درگهان معرفی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٩٣١ 

 تاریخ:چهارشنبه ١ تير ١٤٠١ 


پنجمین شهردار شهر درگهان معرفی شد

مراسم معارفه شهردار درگهان با حضور محمد حسینی نماینده عالی دولت و حجت الاسلام والمسلمین دکتر حاجبی امام جمعه شهرستان، صفر صادقی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری، معاونین فرمانداری بخشداران، امام جمعه شهر درگهان و اعضای شورای اسلامی شهر درگهان و کارکنان شهرداری در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، سه دوره سرپرستی شهرداری شهر درگهان، مدیریت مالی شهرداری، مدیریت مالی شرکت حمل و نقل امین، جانشین شهردار، معاونت اداری مالی شهرداری و عضویت شورای اسلامی روستای گیاهدان از جمله تجارب خدمتی عبدالله سرودی است که در این جلسه به عنوان پنجمین شهردار شهر ۱۷ هزاری نفری درگهان معرفی شد.

درگهان که به شهری تجاری و بندری دارای بازارهای متعدد شهره است از توابع بخش مرکزی و در فاصله ۲۰ کیلومتری از مرکز شهرستان قرار دارد و سالانه پذیرای جمع زیادی مسافر و گردشگر است که حین سفر به شهرستان پر جاذبه قشم بازدید و خرید از مجتمع های تجاری این شهر از برنامه های ثابت سفر آنان است.

تعداد قابل توجهی از اهالی این شهر بندری البته به صیادی هم هم مَشغول هستند و بر اساس آمار اعلامی اداره شیلات نزدیک ۶۰۰ صیاد و افزون بر ۸۰ فروند قایق و ۴۷ لنج در اسکله صیادی این بندر فعالیت دارند.

۱۶ مجتمع تجاری و بازار و ۱۰ بانک در این شهر فعالیت دارند.


.انتهای پیام


خروج