جمعه ٢٨ مرداد ١٤٠١
اخبار > نقش روابط عمومی ها در جذب همکاری مردم با دولت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٦٤٥ 

 تاریخ:سه شنبه ٣ خرداد ١٤٠١ 


نقش روابط عمومی ها در جذب همکاری مردم با دولت

امام جمعه شهرستان قشم گفت: آنچه موجب همراهی مردم با دولت در اجرای برنامه ها علیرغم سختی های پیش رو شده، ارتباط صادقانه با مردم و در میان نهادن موضوع است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم،حجت الاسلام والمسلمین دکتر غلامرضا حاجبی افزود: تفاوت میان باخبر شدن مسوول از اجرای برنامه در روز جمعه و سخن گفتن با مردم را در پذیرش عمومی و همراهی علیرغم سختی ها، به روشنی آشکار است.

امام جمعه شهرستان قشم افزود: نقش روابط عمومی در برقراری ارتباط، تشریح برنامه ها و انتقال نظرات مردم به مسوولین مهم و تعیین کننده در توفیقات است.

او ادامه داد: دولت با برنامه و دلسوزانه در پی اصلاح زمینه اقتصادی است و مردم هوشمندانه شرایط را به امید بهبود، درک کرده و پذیرفته اند.
دکتر حاجبی به روابط عمومی ها توصیه کرد: انتقادات مردم رو بدون دخل و تصرف به مدیران منتقل کنند و فرصت اصلاح را از مدیران خود نگیرند.
او همچنین افزایش امید و نشاط را از دیگر ماموریت های روابط عمومی ها ذکر کرد.
امام جمعه شهرستان قشم در بخش دیگری از سخنان خود به تصادف هولناک هفته جاری و کشته شدن چند نفر اشاره و ضمن اطهار تاسف شدید تصریح کرد: پذیرفتنی نیست که روی قایق و لنج های ما نیروهای غیر ایرانی کار کنند و عده ای به بهانه بیکاری و فقر به قاچاق و ایجاد زمینه ی نا امنی هایی اینچنینی بپردازند.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.