جمعه ٢٨ مرداد ١٤٠١
اخبار > بانگ الله اکبر فرماندار قشم هم نوا با مردم در جزیره هنگام پیچید


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٣١٩ 

 تاریخ:پنج شنبه ٢١ بهمن ١٤٠٠ 


بانگ الله اکبر فرماندار قشم هم نوا با مردم در جزیره هنگام پیچید

به شکرانه پیروزی انقلاب و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ندای الله اکبر فرماندار شهرستان قشم شامگاه ۲۱ بهمن هم صدا با مردم در جزیره هنگام طنین افکند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمد حسینی که برای برپایی میز خدمت و شرکت در جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به هنگام سفر کرده بود، هم صدا با مردم سراسر کشور ساعت ۲۱ شامگاه ۲۱ بهمن ماه همراه مردم این جزیره ندای الله اکبر سر داد.
معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشداران مرکزی، شهاب و حرا، و مدیران و روسای مخابرات، بنادر و دریانوردی، شیلات، برق جزایر، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بنیاد مسکن، آب و فاضلاب، محیط زیست و آموزش و پرورش در این سفر فرماندار را همراهی و پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم بودند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.