75
فرمانداری قشم - اخبار > دیدار فرمانده دریابانی با فرماندار قشم به مناسبت هفته دولت
آخرین اخبار
اخبار > دیدار فرمانده دریابانی با فرماندار قشم به مناسبت هفته دولت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٤٣٧ 

 تاریخ:چهارشنبه ٥ شهريور ١٣٩٩ 


دیدار فرمانده دریابانی با فرماندار قشم به مناسبت هفته دولت

سرهنگ رادمهر جوذری فرمانده پایگاه دریابانی قشم همراه با جمعی از کارکنان این مجموعه، با دکتر نصری فرماندار شهرستان قشم دیدار کردند و ضمن تبریک هفته دولت برای همه دولتمردان جمهوری اسلامی و شهرستان قشم آرزوی موفقیت و سربلندی نمودند .

 

 

 

 


دکتر نصری نیز ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم دریابانی گفت : امنیت و ثبات ایران اسلامی از برکت حضور شبانه روزی ، تلاشها و رشادت کلیه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که همواره با از خود گذشتگی این موهبت ارزشمند را برای ملت عزیز ایران فراهم کردند .
وی با بیان اقدامات موثر دولت در راستای تامین امنیت جامعه افزود : بی تردید موفقیت نیروهای نظامی و انتظامی ، موفقیت دولت است چرا که تامین نظم و امنیت، آسایش و رفاه شهروندان یک هدف برای همه می باشد .
فرماندار شهرستان قشم ضمن گرامیداشت هفته دولت، ایثار وو خدمت به مردم را از نشانه های بارز شهیدان رجایی و باهنر دانست و بیان داشت : شهیدان رجایی و باهنر، خدمت در راستای بهتر شدن معیشت مردم در تمامی عرصه ها را یک اولویت می دانستند که این ویژگی همواره مورد تاکید ریاست محترم جمهور و از نکات و اقدامات برجسته دولت تدبیر و امید می باشد .


.انتهای پیام


خروج