يکشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠٠
اخبار > تقدیر فرماندهی بسیج سپاه از فرماندار قشم


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦١٦٨ 

 تاریخ:دوشنبه ٨ شهريور ١٤٠٠ 


تقدیر فرماندهی بسیج سپاه از فرماندار قشم

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه قشم گفت: اقدامات فرماندار در ستاد کرونا و مدیریت شهرستان، نمونه مدیر جهادی، ساده زیست و انقلابی است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، سرهنگ حجت امیری کیا در دیدار با دکتر علیرضا نصری افزود: شهید رجایی دو ماه رییس جمهور بود اما ساده زیستی، پرهیز از اشرافیگری، مردمداری و مدیریت انقلابی او به عنوان شاخص دولت مورد نظر جمهوری اسلامی ثبت شد.

فرمانده سپاه قشم، ادامه داد: حرکت فرماندار قشم در مسیر شهیدان رجایی و باهنر و پایبندی این نیروی جوان متعهد به اصول و شاخص های خدمت رسانی بی منت، ستودنی است.
در بخش نخست این دیدار مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قشم ، ارائه خدمت با مشی بسیجی و کم کردن فاصله بین مردم و مسؤولان را مورد تاکید نظام و مدیریت اسلامی ذکر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین امید درویشی، حضور بدون تشریفات رییس جمهور در میان مردم را موجب دلگرمی و افزایش رضایتمندی عنوان کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان، روحیه فرماندار قشم را خالص و انقلابی توصیف کرد.

فرماندار شهرستان قشم هم در بخشی از این دیدار با تاکید بر اینکه هدف خدمت به مردم است و دولت ها ملاک نیستند، تصریح کرد: همه ما کارگزار نظام جمهوری اسلامی و مامور به اجرای برنامه های نظام هستیم.
دکتر علیرضا نصری همکاری های سپاه در مقاطع مختلف را در راستای خدمت به مردم و رفع مشکلات، ارزشمند و تعیین کننده در گره گشایی و تسهیل مشکلات خواند.
در پایان این دیدار که در دفتر فرماندار قشم و به مناسبت هفته دولت انجام شد با لوح تقدیر از فرماندار و بخشدار مرکزی تقدیر شد.
برای مشاهده تصاویر به لینک زیر مراجعه کنید.
http://qeshm-far.ir/%d8%af%d8%b1-%d9%87%d9%81%d8%aa%d9%85%db%8c%d9%86-%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%a7%d8%b2-%d9%87%d9%81%d8%aa%d9%87-%d8%af%d9%88%d9%84%d8%aa-%d8%a7%d9%86%d8%ac%d8%a7%d9%85-%d8%b4%d8%af-%d8%9b-%d8%aa%d9%82/


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.