يکشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠٠
اخبار > توزیع هدفمند بسته های معیشتی به تکمیل قرنطینه اقشار آسیب پذیر کمک می کند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦١٧٣ 

 تاریخ:دوشنبه ٨ شهريور ١٤٠٠ 


توزیع هدفمند بسته های معیشتی به تکمیل قرنطینه اقشار آسیب پذیر کمک می کند

فرماندار شهرستان قشم گفت: آسیب هایی که توقف کسب و کار و مسائل مالی ناشی از آن بر زندگی اقشار مختلف وارد ساخته و دغدغه تامین معیشت مبتلایان گروهای آسیب پذیر مانع از رعایت قرنطینه توسط آنان می‌شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری در جلسه رزمایش همدلی و کمک های مومنانه ضمن قدردانی از فرماندهی تعیین کننده امامت جمعه در قرارگاه رزمایش مواسات و برابری برای جذب مساعدت ها و اهتمام ویژه سپاه در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: ترک قرنطینه و تردد بیماران کرونایی در مجامع عمومی، قدرت گسترش ویروس را بیشتر می کند در همین راستا، شناسایی و توزیع کمک های مومنانه بین خانواده های نیازمند مبتلا با هدف تکمیل درمان آنان انجام می پذیرد.

رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان قشم بر ایفا مسئولیت اجتماعی بانک ها، مراکز اقتصادی و همه مجموعه و دستگاه های متمکن برای افزایش خدمت رسانی عمومی بویژه در شرایط کرونایی تاکید کرد.
فرماندار شهرستان قشم، مساعدت خیرین برای تامین ملزومات پزشکی، توسعه تخت های بیمارستانی و کمک به کادر درمان را ارزشمند، موثر و تحسین آمیز ذکر کرد.
رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا با اعلام این مطلب که همراهی و همکاری های گروه های مختلف مردم در کاهش تردد و رعایت شیوه نامه های بهداشتی به کنترل محسوس انتقال ویروس در شهرستان و کاهش مراجعات بیمارستانی کمک کرده به افرادی که همچنان بر روش بی تفاوتی و انکار کرونا اصرار می کنند هشدار داد: ادامه حرکت در این مسیر خطرناک علاوه بر بر باد دادن تلاش و اهتمام جمعی، چه بسا به از دست دادن جان شیرین خود و عزیرانشان ختم شود.
روز دوشنبه آیین توزیع 2هزار بسته معیشتی از سری کمک های مومنانه با حضور دکتر علیرضا نصری، فرماندار، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حاجبی امام جمعه، سرهنگ حجت امیری کیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و تنی چند از مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان برگزار شد.
برای مشاهده تصاویر به لینک زیر مراجعه کنید.
http://qeshm-far.ir/%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d9%82%d8%b4%d9%85-%d8%aa%d9%88%d8%b2%db%8c%d8%b9-%d9%87%d8%af%d9%81%d9%85%d9%86%d8%af-%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b9%db%8c/


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.