يکشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠٠
اخبار > ضرورت مدیریت ظرفیت موکب های قشم برای نقش آفرینی شایسته در بزرگترین اجتماع مذهبی دنیا


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٢٣٠ 

 تاریخ:شنبه ١٣ شهريور ١٤٠٠ 


ضرورت مدیریت ظرفیت موکب های قشم برای نقش آفرینی شایسته در بزرگترین اجتماع مذهبی دنیا

فرماندار شهرستان قشم گفت: اربعین نماد زنده بودن و اثرگذاری قیام امام حسین علیه السلام است و بزرگداشت این روز،اراده ارادتمندان مکتب عاشورا به حفظ شعائر اسلامی را به رخ می کشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ستاد اربعین شهرستان تصریح کرد: مردم قشم برای نقش آفرینی و اعلام ارادت به ساحت ایثار و آزادگی، با دل و جان و تمام توان حاضر در صحنه هستند.

فرماندار شهرستان قشم با بیان اینکه ادارات، نهادها،سازمان منطقه آزاد، صنوف و صنایع مستقر در شهرستان پیش از ارسال مصوبات و بر اساس همین برنامه و تقسیم کار ضمنی پا در رکاب خدمت و همکاری با خادمین حضرت اباعبدالحسین علیه السلام می گذارند، بر لزوم تجهیز دو موکب رسمی شهرستان؛ فعال در کربلا و نجف با مدیریت ستاد عتبات عالیات شهرستان تاکید کرد.
دکتر نصری یادآور شد: تجمیع و بسیج امکانات برای مدیریت برنامه ها و ارائه خدمات شایسته زائرین و در خور ارادت دوستداران اهلبیت علیه السلام، ضروری است.
برای مشاهده تصاویر به لینک زیر مراجعه کنید.
http://qeshm-far.ir/%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d9%82%d8%b4%d9%85-%d8%aa%d8%a7%da%a9%db%8c%d8%af-%da%a9%d8%b1%d8%af-%d8%b6%d8%b1%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d8%b8%d8%b1/


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.