يکشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠٠
اخبار > تسریع تزریق واکسن کرونا در قشم و لزوم شناسایی کارکنان شرکت های مستقر به عنوان قشموند در سامانه سیب


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٣٠٢ 

 تاریخ:شنبه ٢٠ شهريور ١٤٠٠ 


تسریع تزریق واکسن کرونا در قشم و لزوم شناسایی کارکنان شرکت های مستقر به عنوان قشموند در سامانه سیب

فرماندار شهرستان قشم با بیان این مطلب که ظرفیت و توانمندی برای تسریع در روند واکسیناسیون مردم قشم وجود دارد خواهان شناسایی کارکنان شرکت و کارگاهای مستقر از طریق سامانه سیب برای دریافت واکسن در شهرستان شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکترعلیرضا نصری روز شنبه در نشست ستاد کرونا شهرستان افزود: با توجه به نیازمندی‌ها باید طرح واکسیناسیون همگانی به صورت جامع و کامل اجرا شود.
او در همین ارتباط تصریح کرد: باید برنامه‌ای اتخاذ شود تا ساکنان دیگر شهرستان‌ها که محل کار آن‌ها در قشم است، زیر پوشش واکسیناسیون شهرستان قرار گیرند.
دکتر نصری ادامه داد: این افراد در سامانه سیب جزو قشموندان محسوب نشده‌اند، اما در صورت درگیر شدن با ویروس کرونا، برای این شهرستان مشکل ایجاد می‌شود.

فرماندار قشم گفت: با کسب مجوز از ستاد کرونای شهرستان و برنامه ریزی صحیح، تجمع این افراد برای واکسیناسیون را می توان مدیریت کرد.

رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان قشم تاکید کرد: سپاه برنامه های پیشگیری و قرنطینه را بر اساس طرح شهید سلیمانی ر
مانند گذشته با جدیت و بصورت منظم اجرا کند.

دکتر نصری با تاکید بر رعایت شیوه‌نامه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی، هشدار داد: غفلت موجب شیوع دوباره ویروس کرونا می شود.

فرماندار قشم تصریح کرد: شبکه بهداشت و مسوولان مرتبط در حوزه‌های شیلات، بنادر و دریانوردی، هلال احمر، دریابانی و نیروی انتظامی همچون گذشته ترددها را کنترل و رصد کنند.
فرماندار قشم از رسانه ها خواست؛ بر پرهیز از ساده‌انگاری و عادی‌انگاری این بیماری تاکید کنند تا درصد رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی رو به روز افزایش پیدا کند.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.