يکشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠٠
اخبار > تامین اجتماعی به عنوان نخستین اداره، مورد بازدید مشترک مقام عالی اجرایی و امامت جمعه قرار گرفت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٣١١ 

 تاریخ:يکشنبه ٢١ شهريور ١٤٠٠ 


تامین اجتماعی به عنوان نخستین اداره، مورد بازدید مشترک مقام عالی اجرایی و امامت جمعه قرار گرفت

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که بازدید های از پیش تعیین نشده از دستگاه های اجرایی، ادارات و نهادهای مستقر در شهرستان را طی مدت مسئولیت در شهرستان انجام داده و بدون اعلام قبلی با حضور درجمع مردم مراجعه کننده و کارمندان، نحوه خدمت رسانی را ارزیابی نموده، بر استمرار بازدیدها با حضور امام جمعه شهرستان تاکید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری روز یکشنبه در حاشیه بازدید از تامین اجتماعی شعبه قشم افزود: اعتماد مردم به دستگاه امامت جمعه و ارتباط مستمر لایه های اجتماعی با امام جمعه، فرصت ارزنده ای در اختیار این دستگاه برای آگاهی از مسائل و مشکلات اقشار مختلف فراهم نموده و بهره گیری از این ظرفیت برای رفع ضعف ها و تقویت خدمت رسانی به نفع دستگاه های خدمت رسان و افزایش رضایتمندی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان قشم گفت: از این پس بازدید از ادارات و نهادها به اتفاق امام جمعه و با جمع بندی پرسش، نیاز و دغدغه مردم انجام خواهد شد.

امام جمعه شهرستان قشم گفت: مردم به امید رفع مشکلات و گره گشایی امور به ما مراجعه می کنند و ما در مقابل وقتی که مردم می گذارند و اطمینانی که به جایگاه امامت جمعه دارند مسئولیم.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر غلامرضا حاجبی تصریح کرد: جایگاه امامت جمعه برای انجام رسالت اجتماعی خود، تقویت اطمینان مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی و شتاب بخشی به وظیفه خدمت رسانی دولت، برنامه ای مشترک با نماینده عالی دولت در راستای رفع دغدغه های مردم بصورت منظم و در قالب بازدید های از پیش اعلام نشده از تمامی دستگاه های مستقر در شهرستان اجرا می کند.
برای مشاهده تصاویر به لینک زیر مراجعه کنید.
http://qeshm-far.ir/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%aa%d8%b1%da%a9-%d8%a7%d8%b2-%d9%be%db%8c%d8%b4-%d8%a7%d8%b9%d9%84%d8%a7%d9%85-%d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87-%d9%81%d8%b1%d9%85/


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.