يکشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠٠
اخبار > شناسایی و بهره گیری از منابع مختلف برای تحقق مطالبات، هنر مدیریتی است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٣٣٠ 

 تاریخ:دوشنبه ٢٢ شهريور ١٤٠٠ 


شناسایی و بهره گیری از منابع مختلف برای تحقق مطالبات، هنر مدیریتی است

فرماندار شهرستان قشم گفت: ظرفیت شناسی و بهره گیری از منابع مختلف برای تکمیل طرح ها، تحقق برنامه ها و مطالبات روستایی را به عنوان هنر و ضرورت مدیریت جهادی دنبال کنید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری در دیدار اعضای شورای اسلامی بخش حرا افزود: تغییر نگاه از تکیه صرف بر منابع دولتی و شناسایی و بهره گیری ظرفیت های دیگر مالی، اعتباری، شکل گرفته و نتایج خوبی از مشارکت لایه های مالی اقتصادی در توسعه زیرساخت ها و خدمات عمومی حاصل شده است.
دکتر نصری، اهتمام اعضا شورا در شناسایی اولویت ها و آغاز پیگیری و رایزنی برای تامین نیازمندی ها را امید بخش و نقطه مثبت تحقق مطالبات، ارزیابی و روحیه جهادی بخشدار حرا در ارتباط گیری، بسیج ظرفیت ها و جذب منابع را مهم و موثر در پیشبرد اهداف ذکر کرد.
فرماندار شهرستان قشم تصریح کرد: در کنار چانه زنی های دولتی و چشم دوختن به اعتبارات محدود دولتی با ظرفیت شناسی، ارتباط گیری و بسیج منابع مغفول مانده، سرعت تکمیل طرح ها و پروژه ها افزایش می باید.
دکتر نصری با بیان این مطلب که تعدادی از مطالبات نیازی به منبع مالی و تامین اعتبار هم ندارد و پیگیری، هماهنگی و در دسترس بودن مسوول مرتبط به تسهیل امور و سهولت دسترسی مردم به خدمات کمک می کند به بخشدار حرا ماموریت داد: پیگیری انجام مسئولیت های اجتماعی شرکت وکارگاهای اقتصادی، جذب مساعدت خیرین، سازمان و نهادهای درآمدزا و تقسیم منابع بر اساس اولویت و توجه به نیازمندی های اعلام شده را در برنامه اجرایی خود قرار دهد.

در ابتدای جلسه مشترک فرماندار شهرستان قشم و اعضا شورای اسلامی بخش حرا که با حضور مهندس وحید حمایتی معاون هماهنگی امور عمرانی و مهندس وحید جابری تشکیل شد، ۱۲ موضوع به عنوان مهم ترین مطالبه مردم بخش حرا توسط اعضا شورا مطرح گردید.
صدور اسناد مالکیتی خانه های مسکونی مردم سرریگ، تشکیل کمیسیون ایجاد شهرک های روستایی، احداث آبشیرینکن باسعیدو و تعمیر آبشیرینکن سازمان منطقه آزاد، تعیین محدوده حریم داخلی روستایی، تعویض شبکه های فرسوده برق روستای درکو، تامین خوابگاه درمانگاه دولاب، ساخت خانه بهداشت روستای سرریگ، انجام اسفالت جاده کانی، دوستکو، گوری و مرادی و موضوع تامین کپسول های گاز خانگی در این جلسه طرح و بررسی شد.
برای مشاهده تصاویر به لینک زیر مراجعه کنید.
http://qeshm-far.ir/%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d9%82%d8%b4%d9%85-%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%88-%d8%a8%d9%87%d8%b1%d9%87-%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d9%85%d9%86%d8%a7/


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.