يکشنبه ٠٥ تير ١٤٠١
اخبار > بسیج اصناف و بازاریان قشم در میدان تنظیم بازار


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٥٤٤ 

 تاریخ:يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ 


بسیج اصناف و بازاریان قشم در میدان تنظیم بازار

فرماندار شهرستان قشم از برگزاری رزمایش آمادگی و ساماندهی بازرسین بسیج حوزه اصناف، بازاریان وفعالان اقتصادی شهرستان با هدف ساماندهی و تنظیم بازار خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی روز یکشنبه گفت: برای آرامش خاطر و اطمینان مردم و مقابله با احتکار و گرانفروشی و پیشگیری از سوء استفاده از حذف ارز ترجیحی با کمک بسیج اصناف و بازاریان قشم، با نظارت دقیق فعالیت ها را رصد می کنیم.

او با یادآوری بیانات رهبر معظم انقلاب در حوزه جهاد تبیین، اضافه کرد: حذف ارز ترجیح، دست رانت خواران را از اقتصاد ایران کوتاه می کند و به مرور زمان عدالت اجتماعی را در جامعه افزایش خواهد داد.
رییس ستاد تنظیم بازار و کمیته اقدام مشترک شهرستان قشم ادامه داد: امروز همه وظیفه داریم به دولت در ایجاد عدالت متوازن کمک کنیم و دست سوء‌استفاده گران را قطع کنیم و از همین روی ساماندهی بازار و مبارزه با احتکار و گرانفروشی یکی از اولویت های مهم است.
محمدحسینی ادامه داد: اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی افکار عمومی در خصوص پیامدهای مثبت ارز ترجیحی نیز یکی دیگر از اقداماتی است که مسئولین و رسانه‌ها باید با جدیت پیگیری کنند.
بر اساس این خبر، رزمایش مذکور با حضور فرماندار شهرستان قشم، سرهنگ حجت امیری کیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم، ترکاشوند رییس اداره تعزیرات حکومتی، روسای ادارات صنعت، معدن و جهاد کشاورزی شهرستان و مسئول اصناف سازمان منطقه آزاد قشم ، برگزار شد.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.