يکشنبه ٠٥ تير ١٤٠١
اخبار > فرماندار قشم از پروژه آسفالت جاده بین روستایی در غرب جزیره بازدید کرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٦٠٥ 

 تاریخ:يکشنبه ١ خرداد ١٤٠١ 


فرماندار قشم از پروژه آسفالت جاده بین روستایی در غرب جزیره بازدید کرد

فرماندار شهرستان قشم از جاده بین روستایی نقاشه_ سلخ در بخش حرا بازدید کرد.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمد حسینی فرماندار شهرستان قشم در بازدید از پروژه آسفالت جاده بین روستایی گفت: همه منابع و ظرفیت های ممکن برای آسفالت، بازسازی، و توسعه راه ها به کار گرفته شود.
فرماندار شهرستان قشم به معاون هماهنگی امور عمرانی و بخشداران ماموریت داد: در حوزه مسوولیتی خود هفتگی پیشترفت ها و موانع را رصد و پیگیری کنند.
بازدید فرماندار از غرب جزیره قشم به اتفاق وحید حمایتی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، وحید جابری بخشدار حرا و محمد دهقانی رییس اداره حمل و نقل جاده ای انجام شد.
آسفالت جاده بین روستایی ساحلی نقاشه _ سلخ به طول ۱۲ کیلومتر با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی با ۹۵ درصد پیشرفت در حال انجام است. این جاده مسیر دسترسی مردم به ساحل را هموار می سازد.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.