يکشنبه ٠٥ تير ١٤٠١
اخبار > وزیر آموزش و پرورش وارد شهرستان شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٨٢٠ 

 تاریخ:جمعه ٢٠ خرداد ١٤٠١ 


وزیر آموزش و پرورش وارد شهرستان شد

فرماندار شهرستان قشم گفت: یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش و هییت همراه برای شرکت در آیین کلنگ زنی احداث ۵۶ کلاس درس و بررسی ظرفیت ها و نیازهای آموزشی به این شهرستان سفر کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی افزود: کلنگ ساخت هشت مدرسه با ۵۶ کلاس درس روز جمعه توسط وزیر آموزش و پرورش به زمین زده شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قشم ادامه داد: این پروژه با مشارکت خیرین محلی و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس هرمزگان با اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال در روستاهای تنب پارسان، سهیلی، هفت رنگو، طبل، سرریگ و باسعیدو و شهر سوزا از توابع سه بخش مرکزی، حرا و شهاب اجرا خواهد شد.

تاکید بر احداث خانه معلم جزیره هنگام از محل ظرفیت مشارکت بخش خصوصی، اختصاص سه زمین چمن مصنوعی ذیل طرح سردار شهید سلیمانی، تامین شناور استاندارد برای رفت و آمد ایمن دانش آموزان هنگامی به مرکز شهرستان، بازدید از روند احداث خانه معلم و هنرستان فنی و حرفه ای و دیگر ظرفیت های موجود، بررسی راه های جذب مشارکت بخش خصوصی برای ساخت هنرستان و تامین و بهسازی فضاهای آموزشی مناسب برای دانش آموزان ومراکز رفاهی همکاران فرهنگی از دیگر برنامه ها و تاکیدات سفر وزیر به شهرستان قشم بود.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.