جمعه ٢٨ مرداد ١٤٠١
اخبار > فرماندار قشم و مدیران مرتبط، راهی روستاهای بخش حرا شدند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٩٦٤ 

 تاریخ:شنبه ٤ تير ١٤٠١ 


فرماندار قشم و مدیران مرتبط، راهی روستاهای بخش حرا شدند

فرماندار شهرستان قشم برای بررسی و رفع مشکلات اسکله های صیادی روستاهای دوستکو، کانی و باسعیدو پس از پایان ساعت اداری به اتفاق مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط به بخش حرا در دور ترین نقطه از مرکز شهرستان رفت.

 

 

 

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی در بازدید از اسکله های روستایی دوستکو، کانی و باسعیدو گفت: راه منطقی ایجاد اشتغال و تثبیت جمعیت روستایی، تکمیل و تامین زیر ساخت های اشتغال بر اساس منابع و ظرفیت های محلی است.
نماینده عالی دولت در شهرستان قشم افزود: در واقع کمک به مردم و جذب منابع به سمت رونقِ پایدار از راه بسیج امکانات و هدایت علایق و توان و استعداد محلی، ماموریت مهم ما و راهکار توسعه متوازن است.
فرماندار قشم ضمن ابراز قدردانی از تلاش سپاه برای ساخت اسکله های دوستکو و کانی از مدیران برق و راه خواست با قید فوریت به رفع مشکلات اقدام کنند.

بر اساس این خبر، بازدید روز شنبه فرماندار به اتفاق مسوولان بخشداری حرا سپاه، ناوتیپ، دریابانی ، برق، راه، بنادر، شیلات و بنیاد مسکن انجام شد.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.