جمعه ٢٨ مرداد ١٤٠١
اخبار > رییس جدید راهداری قشم معارفه و از خدمات رییس پیشین تقدیر شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٤١٢ 

 تاریخ:سه شنبه ١١ مرداد ١٤٠١ 


رییس جدید راهداری قشم معارفه و از خدمات رییس پیشین تقدیر شد

رییس جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان قشم با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان معارفه شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در مراسم معارفه عبدالجبار قزلباش گفت: راهداری و حمل و نقل یکی از مهم ترین زیر ساخت های موثر در رفاه، رونق، توسعه و پیشرفت عمومی است.

فرزاد دهقانی ضمن قدردانی از خدمات پنج ساله محمد دهقانی، ابراز امیدواری کرد: گسترش ارتباطات با خیرین، بهره گیری از ظرفیت های پیرامونی و جذب حداکثری منابع از طریق تعاملات در دوره جدید، تامین مطالبات مردم در این حوزه را سرعت بخشد.

عبدالجبار قزلباش رییس جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان قشم، تجربه ۱۵ سال مدیریت همین حوزه در شهرستان های جاسک، میناب و بندرعباس را در کارنامه خود دارد.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.