پنج شنبه ٢٠ بهمن ١٤٠١
اخبار > تقدیر فرماندار قشم از بانک های حامی اشتغال


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧١٠٩ 

 تاریخ:دوشنبه ١٧ آبان ١٤٠٠ 


تقدیر فرماندار قشم از بانک های حامی اشتغال

فرماندار شهرستان قشم با اعلام این مطلب که چند بانک عامل به صورت 100درصد تسهیلات اشتغالزایی را پرداخت کرده‌اند از آنان تقدیر کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان افزود: پیگیری برای رفع موانع و همکاری در پرداخت تسهیلات قابل تقدیر است.

او تاکید کرد: سایر بانک‌ها هم باید علت پرداخت نشدن این تسهیلات را اعلام کنند.
رییس کارگروه فنی تخصصی اشتغال شهرستان قشم اضافه کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزایی در صورت ایجاد هرگونه تخلف و کارشکنی مراتب را به گزارش کنند.

او در ادامه از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست با همکاری اداره کار سازمان منطقه آزاد قشم نرخ دقیق بیکاری این شهرستان را مشخص و اعلام کنند تا براساس آن برنامه جامعی برای اشتغال پایدار تدوین شود.
فرماندار قشم در همین ارتباط ادامه داد: مشخص نبودن نرخ بیکاری باعث ارایه اطلاعات نادرست و حتی حرکت در مسیر اشتباه می شود و برای برنامه ریزی صحیح و اقدام فعالین اقتصادی برای سرمایه گذاری در حوزه اشتغالزایی، آگاهی از ظرفیت نیروی کار
متخصص، عمومی، دایمی و شناور ضروری است.

او اقدام‌های محله محور را در ایجاد اشتغال و اعلام صحیح نرخ بیکاری لازم دانست و ادامه داد: دهیاری‌ها، شوراها و شورایاران شهر، بخشداران، شهرداران و شوراها، دهیاران و معتمدان روستایی در این زمینه با اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی همکاری کنند تا با در دسترس بودن آمار دقیق نرخ بیکاری و ایجاد بانک اطلاعات افراد بیکار و شاغل در هر روستا و محله، برای اشتغال آنان تدابیر ویژه اتخاذ شود.
شایان ذکر است؛ در این جلسه که با حضور مدیر کل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و مدیر بنیاد برکت تشکیل شد از مدیران بانک‌های عامل که در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد اقدامات موثر داشتند، تقدیر شد.
برای مشاهده تصاویر به لینک زیر مراجعه کنید.
http://qeshm-far.ir/%d8%aa%d9%82%d8%af%db%8c%d8%b1-%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d9%82%d8%b4%d9%85-%d8%a7%d8%b2-%d8%a8%d8%a7%d9%86%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ad%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%a7%d8%b4%d8%aa/


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.