پنج شنبه ١٧ آذر ١٤٠١
اخبار > ۸۰ میلیارد ریال برای ساخت ورزشگاه قشم اختصاص یافت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٢٧٥ 

 تاریخ:سه شنبه ٢ آذر ١٤٠٠ 


۸۰ میلیارد ریال برای ساخت ورزشگاه قشم اختصاص یافت

فرماندار شهرستان قشم گفت: ۸۰ میلیارد ریال برای ادامه ساخت سالن ورزشی ۲ هزار و ۵۰۰ نفره سام و زال از محل اعتبارات ملی اختصاص داده شد که این اعتبار برای تکمیل طرح کافی نیست.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری در دیدار معاون اجرایی شرکت توسعه، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی کشور افزود: این شهر زمین چمن فوتبال استاندارد نیز ندارد.
او ادامه داد: وجود تاسیسات فرودگاهی، بازار و مجتمع های تجاری در کنار آب و هوای مناسب و منابع گردشگری طبیعی و تجهیزی دریایی، موقعیت ویژه‌ای برای برگزاری و میزبانی برنامه‌های ورزشی ملی و فراملی است.
فرماندار قشم تصریح کرد: با این حال اجرای این طرح جز با کار و تصویب اعتبارات ویژه امکانپذیر نمی شود.

دکتر نصری افزود:  از ظرفیت گسترده ورزش می توان به نحو مطلوب در حوزه اقتصاد و کسب و کار محلی قشم بهره گرفت.
نصری خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر رایزنی، پیگیری و اقدامات مناسبی برای تامین زیرساخت‌های ورزش روستایی صورت گرفته و فضاهای مناسبی در این حوزه ایجاد شده است.
معاون اجرایی شرکت توسعه، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی نیز در این نشست بر پیگیری تامین اعتبار برای تکمیل زیرساخت‌های ورزشی قشم تاکید کرد.
دکتر شاهین درستکار گفت: اعتبارات مناسبی برای این امر در سال آینده پیش بینی شده و تامین و  تکمیل اماکن ورزشی شهرستان قشم در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

روز دوشنبه معاون اجرایی شرکت توسعه، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی کشور، محمد مریخ مدیر منطقه قشم شرکت توسعه و محمود رضا امیاری مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان در سفر به قشم پس از دیدار و گفت و گو با فرماندار شهرستان از برخی تاسیسات ورزشی در دست ساخت بازدید کردند.
برای مشاهده تصاویر به لینک زیر مراجعه کنید.
http://qeshm-far.ir/%db%b8%db%b0-%d9%85%db%8c%d9%84%db%8c%d8%a7%d8%b1%d8%af-%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%88%d8%b1%d8%b2%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%82%d8%b4%d9%85-%d8%a7/


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.