پنج شنبه ١٧ آذر ١٤٠١
اخبار > اختلاف شرکت نفت سازه در کمیته رفع موانع تولید پیگیری می شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٣٦٩ 

 تاریخ:دوشنبه ٨ آذر ١٤٠٠ 


اختلاف شرکت نفت سازه در کمیته رفع موانع تولید پیگیری می شود

فرماندار شهرستان قشم گفت: در پی درخواست مدیر عامل شرکت نفت سازه، اختلاف این شرکت با یکی از سازمان های مستقر در شهرستان از طریق کمیته رفع موانع تولید بررسی و پیگیرهای لازم تا دست یابی به نتیجه قطعی انجام می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری پس از گفت و گو با مدیر عامل شرکت نفت سازه در دفتر خود، افزود: پیگیری های لازم برای طرح موضوع در کمیته و رفع مسئله پیش آمده انجام می شود.

دکتر نصری ادامه داد: مسئله مذکور پیرامون مباحث مالی و علیرغم توافق اولیه با یکی از سازمان ها بروز کرده است.

رییس کارگروه رفع موانع تولید شهرستان قشم تصریح کرد: ماموریت ما در این کمیته بررسی دقیق، راهکار یابی و پیگیری مسائل و مشکلات سرمایه گذاران و تولید گران برای تسهیل فعالیت است و تعامل خوبی با همه نهادها و سازمان های مرتبط برای دست یابی به نتیجه مطلوب، ایجاد کردیم.

او با بیان این مطلب که رویکرد دولت در عرصه تولید و اشتغال در درجه نخست، فعال سازی واحدهای تولیدی و تکیه بر توان داخلی است، اضافه کرد: اختلافاتی که مانع یا اهرم بازدارنده فعالیت سرمایه گذار و تولید گر شود، خلاف حرکت دولت است.
برای مشاهده تصاویر به لینک زیر مراجعه کنید.
http://qeshm-far.ir/%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d9%82%d8%b4%d9%85-%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%84%d8%a7%d9%81-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d9%86%d9%81%d8%aa-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%d9%87-%d8%af%d8%b1-%da%a9/


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.