پنج شنبه ١٧ آذر ١٤٠١
اخبار > سفر هییت دولت برای مردم منشا خیر و امید است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٩٤٦ 

 تاریخ:چهارشنبه ٢٢ دی ١٤٠٠ 


سفر هییت دولت برای مردم منشا خیر و امید است

فرماندار شهرستان قشم گفت: سفر رییس جمهور و هییت دولت به هرمزگان و شهرستان قشم، دیدار با مردم و بررسی مسائل و مشکلات و گرفتن تصمیمات صحیح بر اساس اطلاعات مستقیم میدانی منشا خیر و برکت و امیدواری برای مردم انقلابی و قدرشناس خواهد بود.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: سفر هییت دولت به استان ما در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی موجب افزایش شوق و امید میان مردم شده است.
محمد حسینی اظهار امیدواری کرد: با حضور وزیر نفت و دبیر شورایعالی مناطق آزاد، صنایع استان به ویژه نفت، گاز و پتروشیمی را به اجرای نقش و مسوولیت اجتماعی ملزم شوند.

فرماندار قشم گفت: بازدید از شهرستان و تشکیل جلسه شورای اداری شهرستان با حضور وزیر نفت در روز پنج شنبه این فرصت را برای قشم فراهم می سازد تا یکی از اعضای تاثیر گذار دولت خواسته های اساسی مردم را به رییس جمهور منتقل کند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.