پنج شنبه ١٧ آذر ١٤٠١
اخبار > فرماندار قشم تاکید کرد: لزوم بازسازی اعتماد مردم


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٩٤٨ 

 تاریخ:چهارشنبه ٢٢ دی ١٤٠٠ 


فرماندار قشم تاکید کرد: لزوم بازسازی اعتماد مردم

فرماندار شهرستان قشم گفت: بازسازی اعتماد مردم و تقویت این باور که دولتمردان علیرغم همه مسائل برجای مانده با تمام قوا برای خروج کشور از مشکلات و حرکت در مسیر بهبود تلاش می کنند باید همزمان با برگزاری جشن های گرامیداشت دهه فجر دنبال شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی در جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: افتتاح طرح‌های اثرگذار همراه با برگزاری جشن های گرامیداشت دهه فجر به بازسازی اعتماد عمومی کمک می کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قشم از همراهی مردم به عنوان سرمایه ارزشمند نظام جمهوری اسلامی یاد و تاکید کرد: بهره مندی مردم از خدمات شایسته از برکات پیروزی انقلاب و استقرار نظام اسلامی است و مسوولان باید با روحیه جهادی برای رفع مشکلات و گسترش خدمات تلاش کنندم


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.