پنج شنبه ١٧ آذر ١٤٠١
اخبار > بر اساس پیش بینی هواشناسی، دستور آماده باش عمومی توسط فرماندارقشم صادر شد / نیمه شب پر بارش همراه با تندباد در پیش


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٠٥٠ 

 تاریخ:دوشنبه ٢٧ دی ١٤٠٠ 


بر اساس پیش بینی هواشناسی، دستور آماده باش عمومی توسط فرماندارقشم صادر شد / نیمه شب پر بارش همراه با تندباد در پیش

فرماندار شهرستان قشم گفت: بر اساس اعلام اداره هواشناسی، تندبادهای لحظه ای و بارندگی شدید برای دوشنبه شب تا ظهر سه شنبه پیش بینی شده و ضروری است با آمادگی و لحاظ تدابیر مورد نیاز توسط همه دستگاه‌ها، نهادها و عموم مردم، خسارت و آسیب ها را در حداقل ممکن کنترل کنیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمد حسینی تاکید کرد: دریانوردی و صیادی مطلقا ممنوع و مردم هم از ترددهای جاده ای غیر ضرور جدا پرهیز کنند.

رییس ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان قشم از بخشداران، شهرداران، دهیاران و دیگر اعضای ستاد خواست؛ ضمن اطمینان چند باره از تجهیزات در اختیار، هشدارهای لازم را به جامعه هدف هر چه سریع تر منتقل کنند.
محمدحسینی به ویژه ضرورت تخلیه خانه های دچار مشکل و ناایمن روستایی و منازل مسکونی زنان سرپرست خانوار را یادآور شد و از دهیاران خواست ضمن نظارت در صورت نیاز برای جابجایی این دسته از ساکنین روستایی همکاری کنند.

او با اعلام این مطلب که بر اساس پیش بینی هواشناسی صاعقه و تندبادهای لحظه ای از اواخر دوشنبه شب تا بامداد بیشتر بخش هایی از شرق شهرستان را تحت تاثیر قرار خواهد داد از رسانه های ارتباط جمعی و شبکه های اجتماعی مجازی برای آگاهی مردم درخواست همکاری کرد.
فرماندار قشم یادآوری کرد: مردم از پارک خودرو زیر درختان، تیرهای برق و اسکان در ساختمان های نیمه کاره و ناایمن خودداری کنند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.