پنج شنبه ١٧ آذر ١٤٠١
اخبار > دیدار فرماندار قشم با جانباز غلامحسین صفایی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٣١٣ 

 تاریخ:پنج شنبه ٢١ بهمن ١٤٠٠ 


دیدار فرماندار قشم با جانباز غلامحسین صفایی

فرماندار شهرستان قشم و حجت الاسلام والمسلمین حاجبی امام جمعه شهرستان با جانباز سر افراز دفاع مقدس سردار غلامحسین صفایی دیدار و گفت و گو کردند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی با حضور در اقامتگاه سردار جانباز صفایی، ضمن قدردانی از مجاهدت این یادگار گرانقدر دفاع مقدس فعالیت های فرهنگی اجتماعی ایشان را امتداد ماموریت جهادی، انقلابی دلدادگان مکتب امام حسین علیه السلام و پیروان امام خمینی(ره) ذکر کرد.

محمد حسینی گفت: شور انقلابی و امیدواری شما علیرغم محدودیت جسمی ناشی از جانبازی دفاع مقدس، نمونه زیبایی از تربیت یافتگان اسلام ناب و مایه افتخار مسلمانی است که باید به صورت گسترده به مردم معرفی شود.

جانباز سرافراز صفایی، 15 فروردین 1335 در مشهد متولد شد و 17 بهمن 1360 در عملیات چزابه قطع نخاع گردن و به مقام رفیع جانبازی نائل آمد بیش از 40 سال از عمر خود را بر روی ویلچر سپری کرده است.
ایشان از سال 1368 نوشتن کتاب را آن هم با گرفتن نی به دندان توسط رایانه آغاز کرد و تاکنون  کتابهایی  با نام‏‌های "مومن کیست" و "عوام و خواص" و "عمل صالح" به چاپ رسانده است.

دیدار فرماندار و امام جمعه شهرستان قشم با جانباز دفاع مقدس به اتفاق محمد جهین بخشدار مرکزی، عبدالطیف گورانی بخشدار شهاب، وحید جابری بخشدار حرا، محمد صادقی مشاور خانواده شهدا و امور ایثارگران فرماندار و فرزاد میراب زاده مشاور خانواده شهدا و ایثارگران سازمان منطقه آزاد انجام شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.