جمعه ٢٨ مرداد ١٤٠١
اخبار > فرماندار قشم با صدور پیامی میلاد حضرت علی علیه السلام را تبریک گفت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٤٠٤ 

 تاریخ:سه شنبه ٢٦ بهمن ١٤٠٠ 


فرماندار قشم با صدور پیامی میلاد حضرت علی علیه السلام را تبریک گفت

فرماندار قشم با صدور پیامی میلاد حضرت علی علیه السلام را تبریک گفت.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، متن پیام محمد محمدحسینی به شرح زیر است...

بسم الله الرحمن الرحیم

سیزده رجب زاد روز آسمانی ترین مرد زمینی است.
حضرت علی علیه السلام شریف ترین بنده ای است که به وحی متصل نبود اما همچون پیامبران ایمانی استوار داشت و به تک تک مفاهیم و تعالیم حیات بخش الهی مومن و پایبند بود.
این انسان کامل مظهر بندگی و اطاعت مقابل خدای یکتا و پیامبر خاتم صلی الله علیه و آله است.
قرار دادن سالروز ولادت نمونه پاکی، تقوا و درستی در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مرد و پدر، تدبیر ارزشمندی برای الگوسازی از نماد گرانبها و بی بدیل انسانی میان مردان کشور است.
انسانی که پیامبر نبود اما چون پیامبرش، پرهیزکار و با تقوا و به همه شمول انسانی، خانوادگی و حکومتی مورد تاکید تعالیم اسلامی معتقد و مصر بود.
او فرزندی مطیع، مومنی معتقد، رزمنده ای دلیر، برادری امین، امیری صالح، مقتدر و رئوف، همسری وفادار، پدری مهربان و مسوول و در یک کلام مسلمانی کامل بود که می تواند در همه حوزه ها سرمشق قرار گیرد.
اینجانب ولادت خورشید فروزان امامت و ولایت مولود کعبه و شهید محراب که زندگی اش سراسر روشنی و هدایت است را خدمت مردم شریف شهرستان قشم و به صورت ویژه پدران معظم شاهد، ایثارگران گرانقدر و همه مردان و پدران قشمی تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید که با توجه به جنبه های عالی شخصیتی این امام همام در خودسازی و الگو گیری فضائل ارزشمندش موفق شویم.
محمد محمدحسینی
فرماندار شهرستان قشم
بیست و شش بهمن۱۴۰۰_ سیزده رجب ۱۴۴۳


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.