دوشنبه ٠٧ آذر ١٤٠١
اخبار > توزیع سه شنبه های مردمی به وسعت شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٤٧٢ 

 تاریخ:چهارشنبه ٤ اسفند ١٤٠٠ 


توزیع سه شنبه های مردمی به وسعت شهرستان

فرماندار شهرستان قشم گفت: دهیاران به دور از واهمه یا تعارف مطالبات روستایی را منتقل و با لحاظ اولویت، تحقق آن را پیگیری کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی روز سه شنبه از پروژه های مختلف روستایی در حوزه های آموزشی، گردشگری، صنایع دستی، رفاهی، اقتصادی بازدید و ضمن تذکر به دهیاران برای اولویت بندی فعالیت آنان را به جدیت در پیگیری تشویق کرد.

بر اساس این خبر نماینده عالی دولت در شهرستان قشم از روستاهای ریگو، کمال آباد، برکه خلف، نخل گل، زیرانگ، مسن، شیب دراز و دیرستان بازدید کرد.

اصلاح، تعمیرات و درخواست واگذاری کمپ پارک ساحلی از منطقه‌آزاد به دهیاری، بازدید بلوار ورودی و اتمام پروژه افزایش سه کلاس درس به مدرسه ابتدایی روستای ریگو، بازدید کتابخانه و دیدار با شیخ نحوی مدیر مدرسه علمیه کمالیه و ایجاد دهیاری در روستای ۲۰ خانواری کمال آباد با سابقه دو دوره استقرار شورای اسلامی، بازدید از تعاونی صنایع دستی، اقامتگاه بوم گردی، مسیل ها، اصلاح ارتفاع پل ها برای جلو گیری از ورود آب های روان به محلات مسکونی اصلاح هندسی جاده ورودی روستای برکه خلف،
اعزام بهورز برای امکان بهره برداری از خانه بهداشت خیر ساز، احداث زمین چمن مصنوعی و راه اندازی مجدد نانوایی روستای نخل گل، تکمیل احداث سالن ورزشی مشارکتی، توسط اداره ورزش و جوانان و الحاق زمین در نظر گرفته شده برای احداث‌ پارک خانواده روستای زیرانگ، آسفالت بازوهای اسکله صیادی و رعایت فاصله ۲۵۰ متری مرکز پرورش لارو میگو از دو مرکز پودر ماهی فعال در روستای مسن، بازدید سالن در دست ساخت صنایع دستی بانوان، محوطه سازی و آسفالت پارکینگ اسکله گردشگری روستای شیب دراز از جمله درخواست های دهیاران و برنامه های فرماندار در بازدید از بخش شهاب بود.
برنامه بازدید فرماندار قشم از بخش شهاب، شامگاه سه شنبه با حضور در مسجد روستای دیرستان و دیدار و گفت و گو با مردم این روستا پایان یافت.
دغدغه صدور زمین های مسکونی و همکاری سازمان منطقه آزاد در این باره، تکمیل زیر ساخت های شهرک تازه تاسیس مسکونی روستا، اصلاح هندسی دور برگردان ورودی روستا و صدور مجوز راه اندازی واحدهای بومگردی برای چند تن از ساکنین از جمله مواردی بود که اهالی دیرستان با فرماندار در میان گذاشتند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.