دوشنبه ٠٧ آذر ١٤٠١
اخبار > در اقدامات توسعه ای با نگرش به آینده حرکت کنید


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٤٧٣ 

 تاریخ:چهارشنبه ٤ اسفند ١٤٠٠ 


در اقدامات توسعه ای با نگرش به آینده حرکت کنید

فرماندار شهرستان قشم گفت: دهیاران با تنظیم چشم انداز، کوتاه، میان و بلند مدت، تمامی فعالیت ها و اقدامات ماموریتی خود را بر اساس برنامه و نقشه راه دنبال کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی سه شنبه در جلسه مشترک با دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش شهاب که در محل بخشداری تشکیل شد، ضرورت آینده نگری در اقدامات توسعه ای و پایبندی به قانون را به نمایندگان دولت در روستاها یادآوری کرد.
فرماندار قشم در بخشی از سخنان خود به شیوه های جذب مشارکت خیرین در احداث زیر ساخت ها اشاره و اضافه کرد: مسیر تامین اعتبار در دستگاه های دولتی با خیرین متفاوت است و بازنگری در شیوه های تنظیم تفاهمنامه ها برای استفاده حداکثری از ظرفیت خیرین ضروری است.
محمدحسینی در این باره به تحویل کار در زمان مقرر توسط خیرین، تامین نشدن اعتبار برای انجام تعهد توسط دستگاه اجرایی، افزایش قیمت ها و ناتوانی در تکمیل اشاره کرد و ادامه داد: درگیر کردن یک یا چند خیر با پروژه های متعدد و نیمه کاره ماندن آن ها از دیگر مواردی است که با اولویت بندی و سپردن کامل کار به آنان می توان از آن جلو گیری کرد.

فرماندار شهرستان قشم همچنین دهیاران را به انتقال به موقع مطالبات و ارتباط مستمر با بخشداری و جدیت در پیگیری فراخواند.
او گفت: شما نمایندگان دولت در میان مردم هستید و برای بهبود شرایط زندگی مردم، مطالب را بدون تعارف و ملاحظه بیان کنید.
محمد حسینی، این نکته را هم به دهیاران تذکر داد که پیگیری مطالبات مردم را به تاخیر نیندازند و بساط سرگردانی مردم برای دریافت خدمات و رفع مشکلات ابتدایی باید برچیده شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان قشم گفت: اگر پیگیری نکردن مطالبات در زمان مناسب به نارضایتی مردم منجر شود دهیاران مسوول مستقیم هستند و این در دولت مردمی پذیرفتنی نیست.

خلاقیت در بهره گیری از منابع خدادادی و ظرفیت های پیرامونی برای ایجار اشتغال و رونق کسب و کار و همکاری با نیروی انتظامی برای حفاظت از تاسیسات و امکانات توزیع برق و راهداری از دیگر موضوعات مورد تاکید فرماندار در جلسه مشترک با دهیاران بخش شهاب بود.

جلسه مشترک فرمانداران و دهیاران و شوراهای اسلامی بخش شهاب با حضور وحید حمایتی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، عبدالطیف گورانی بخشدار شهاب، سلمان درسخوان مدیر توزیع برق، سعید کمالی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، محمد دهقانی مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان قشم و شیخ احمد سلامی امام جمعه اهل سنت شهر سوزا تشکیل شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.