پنج شنبه ١٧ آذر ١٤٠١
اخبار > غنی ترین آموزه های علمی، آموزشی در اسلام یافت می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٥٥٣ 

 تاریخ:دوشنبه ٩ اسفند ١٤٠٠ 


غنی ترین آموزه های علمی، آموزشی در اسلام یافت می‌شود

فرماندار شهرستان قشم گفت: دین اسلام دارای مفاهیم ارزشمند و کاربردی در زمینه های مختلف علمی، آموزشی اخلاقی و رفتاری است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمد حسینی شامگاه دوشنبه در ویژه آیین گرامیدشت عید مبعث و در جمع دانش آموزان و خانواده های آنان گفت: غنی ترین آموزه های علمی، اخلاقی و رفتاری را می توان در دین مبین اسلام و عملکرد پیامبر خاتم یافت.

فرماندار قشم گفت: مطالعه زندگی نبی مکرم اسلام و الگو پذیری از زندگی ایشان بچه های ما را از نماد های پوشالی غربی بی نیاز می سازد.

محمد حسینی خطاب به معلمان و مربیان آموزشگاه شاهد از آنان خواست: بسته های تحقیقی پیرامون آموزه های عملی زندگی حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم و تطبیق آن با نیاز های نسل جدید را در سطح دانش آموزان ابتدایی طراحی و اجرا کنند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.